Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

ОП-ЗЖ зареєструвала у парламенті проект Постанови «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році»

З метою виконання вимог Конституції України щодо призначення чергових виборів до органів місцевого самоврядування, а також забезпечення проведення місцевих виборів одночасно на всій території України народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ 8 липня зареєстрували у парламенті проект Постанови «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році» (реєстр.№3813).

У документі пропонується призначити на неділю 25 жовтня 2020року чергові місцеві вибори та вжити відповідних заходів Кабінету міністрів України, Центральній виборчій комісії на виконання вимог цієї постанови.

«Основними нормативними актами у даній сфері правовідносин є Конституція України, Виборчий кодекс України, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указ Президента України від 7 лютого 2019 року            № 32/2019 «Про межі та перелік районів, міст, селищ і сіл, частин їх територій, тимчасово окупованих у Донецькій та Луганській областях. Прийняття постанови забезпечить проведення в установленому  порядку чергових місцевих виборів до представницьких органів та обрання посадових осіб місцевого самоврядування», – йдеться у пояснювальній записці до документу.

Опубліковано: 8 липня 2020
×
Приєднатися