Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

ОП-ЗЖ внесла законопроект про зміни до Бюджету-2021 щодо підвищення соціального захисту

Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували у Верховній Раді законопроект №6052-4 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» щодо підвищення соціального захисту населення.

«Метою проекту є підвищення мінімальних соціальних стандартів життя населення за умов зростаючої інфляції, підвищення вартості житлово-комунальних послуг та цін на електроенергію, збільшення дефіциту Пенсійного фонду», - йдеться у пояснювальній записці до проекту.

Даним проектом пропонується збільшення видатків за загальним фондом державного бюджету на 39,41 млрд. грн за рахунок збільшення доходів загального фонду державного бюджету, а також підвищити з 1 грудня 2021 року як прожитковий мінімум, так і мінімальну заробітну плату для забезпечення їх відповідності соціально-економічному стану країни, рівню інфляції та розміру цін на базові продукти харчування, комунальні послуги.

В ОП-ЗЖ зазначають, що законопроектом передбачено збільшити видатки загального фонду для фінансування невідкладних потреб соціального спрямування та реалізації інфраструктурних проектів, зокрема: на ліквідацію дефіциту Пенсійного фонду,  збільшення видатків на житлові субсидії з оплати житлово-комунальних послуг, збільшення видатків для здійснення компенсацій у зв’язку з підвищенням тарифів на електроенергію, погашення та недопущення виникнення в подальшому заборгованості із заробітної плати працівникам державним вугледобувних підприємств, на бюджетні медичні програми та інші.

Опубліковано: 21 жовтня 2021
×
Приєднатися