Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

ОП-ЗЖ закликає парламент ухвалити Заяву щодо необхідності термінового відновлення роботи КПВВ на Донбасі

Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували проект Постанови №3570, яким пропонують схвалити текст Заяви Верховної Ради України щодо необхідності термінового відновлення роботи контрольних пунктів в'їзду/виїзду у Донецькій та Луганській областях.

У проекті Заяви зазначається, що вже більше двох місяців на сході України не працюють пункти в'їзду/виїзду між контрольованою і непідконтрольною територіями України. «Весь цей час громадяни України, які проживають по той бік лінії зіткнення, буквально ізольовані, кинуті напризволяще, залишені один на один з існуючими проблемами, які поглиблюють проблеми, пов’язані з коронавірусною хворобою COVID-19», – наголошують опозиціонери.

«Верховна Рада України вважає, що послаблення карантину має стосуватися всієї країни і всіх її громадян. Влада повинна дати можливість людям отримати свої законні виплати, більш якісну медичну допомогу, побачитися з рідними та близькими. Тільки так ми зможемо запобігти гуманітарній кризі на тимчасово непідконтрольних територіях України. Досягнення миру, захист людей і відновлення єдності країни – основне завдання влади і українських політиків!» – йдеться у проекті Заяви Верховної Ради.

У зв’язку з цим народні депутати від фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ пропонують парламенту закликати Президента України, Раду національної безпеки і оборони України та Командувача Об'єднаних сил:

- вжити заходів для відновлення роботи контрольних пунктів в'їзду/виїзду у Донецькій та Луганській областях;

- провести переговори у рамках Тристоронньої контактної групи в Мінську і домогтися розблокування роботи контрольних пунктів в'їзду/виїзду зі сторони непідконтрольної території України;

- організувати роботу контрольних пунктів в'їзду/виїзду у посиленому режимі з метою забезпечення якнайскорішого перетину лінії розмежування населенням, яке цього потребує.

Опубліковано: 1 червня 2020
×
Приєднатися