Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

ОП-ЗЖ наполягає на внесенні до порядку денного найближчого засідання ВР Постанови «Про відзначення 75-ї річниці Перемоги»

Про це йдеться у листі народних депутатів від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ на ім'я голови Верховної Ради Дмитра Разумкова,які зареєстрували проект Постанови ВР «Про відзначення 75-ї річниці Перемоги» (реєстр.№ 3151).

«Скоро ми будемо відзначати 75-ту річницю Великої Перемоги. День Перемоги - це свято, яке об'єднує покоління. Відзначити безсмертний подвиг народу у тій війні, вшанувати пам'ять загиблих, посилити соціальний захист ветеранів, затвердити традиції шанобливого ставлення до них – обов'язок держави Україна», - йдеться у листі опозиціонерів за підписом Співголів фракції Юрія Бойка і Вадима Рабіновича.

У ході війни Україна втратила майже 13,5 млн громадян, за час війни та окупації загинув кожен п'ятий українець, знищено 700 міст і 28 тис. сіл, спалено 319 тис. господарств.

Забезпечити належне святкування 75-ї річниці Перемоги та всебічне висвітлення цього святкування, вшанувати пам'ять полеглих, посилити соціальний захист ветеранів війни, зберегти пам'ять про Велику Перемогу в століттях - це борг української влади.

«Прийняття постанови дозволить на державному рівні гідно відзначити 75-ту річницю Великої Перемоги», - підкреслюють опозиціонери.

 

Опубліковано: 29 квітня 2020
×
Приєднатися