Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Запропонований урядом Трудовий кодекс – це рабовласницький лад у трудовому законодавстві!

Про це у вівторок, 14 січня, в кулуарах парламенту заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Запропонований урядом новий Трудовий кодекс не тільки утискає права працюючих людей в Україні, а й порушує Конституцію. У разі його прийняття роботодавці отримають можливість збільшувати трудовий день, звільняти працівників без виплати вихідної допомоги, змінювати умови трудового договору, не доплачувати понаднормові, звільняти жінок з дітьми за спрощеною процедурою... Це неприпустимо, особливо зараз, коли трудова міграція в країні б'є всі рекорди, більшість робочих місць і зарплат знаходяться в тіні, а люди з освітою і необхідним досвідом не можуть знайти гідну роботу в своїй країні», – зазначила Наталія Королевська.

Як підкреслила народний депутат, команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ виступає категорично проти демонтажу соціальної держави та наступу на трудові права громадян, який проводить нинішня влада.

«Пріоритетом реформи трудових відносин в Україні має бути забезпечення прав і соціальних гарантій працюючих людей. Ми внесли до парламенту свій проект Кодексу про працю, підготовлений спільно з представниками профспілок, і будемо добиватися його розгляду в залі. Якщо уряд і парламентська більшість оберуть шлях наступу на права українських громадян, ми всіма законними методами будемо відстоювати інтереси людей праці. А в разі прийняття антиконституційного Трудового кодексу – будемо оскаржувати це рішення в судах. Об'єднавши зусилля, ми не дозволимо повернути рабовласницький лад у трудовому законодавстві!» – резюмувала опозиційний політик.

Опубліковано: 14 січня 2020
×
Приєднатися