Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Зняття ПДВ з газу власного видобутку дозволить суттєво знизити комунальні тарифи

Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив журналістам, коментуючи підготовлений фракцією опозиціонерів законопроект №2126 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо питань оподаткування в межах формування ціни на природний газ для потреб населення».

Він зазначив, що даний законопроект стосується зняття ПДВ з газу власного видобутку для населення.

«Це суттєво зменшить його вартість і відповідним чином дасть можливість знизити комунальні тарифи. Подивимось, як за цей законопроект проголосує зал, – це буде лакмусовим папірцем, як «слуги народу» виконують свої передвиборчі обіцянки», – сказав Юрій Бойко.

Законопроект №2126 спрямований на скасування плати за користування надрами в межах видобутку природного газу, видобутого газовидобувними компаніями на території України, що використовуватиметься для потреб населення, а також скасування ПДВ на ціну газу, на тариф на транспортування, на тариф на розподіл, на торгову надбавку постачальника природного газу в розмірі 20%, що використовується для потреб населення. Це призведе до суттєвого зниження закупівельної та відпускної ціни газу, що використовуватиметься для потреб населення, а також тарифів на опалення та гаряче водопостачання.

Опубліковано: 15 січня 2020
×
Приєднатися