Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива вніс у ВР законопроект про зрівняння постраждалих учасників Майдану і правоохоронців

У Верховній Раді зареєстрована законодавча ініціатива, покликана зрівняти у правах правоохоронців, постраждалих і загиблих під час протестів на Майдані Незалежності у2013-2014 роках, й учасників протестів. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив в ефірі телеканалу NewsOne.

«Ми зареєстрували у секретаріаті законопроект і проект Постанови, які прирівнюють загиблих, потерпілих та скалічених співробітників правоохоронних органів – і міліціонерів,  і співробітників Внутрішніх військ, які несли службу і постраждали під час протестів та мітингів у 2013-2014 роках, - до загиблих і постраждалих учасників протестів. З повною соціальною виплатою сім'ям загиблих і повним забезпеченням постраждалих», – розповів він.

Ілля Кива нагадав, що з часу завершення протестів це питання в українському суспільстві не згадувалося.

«Всі ці роки про це ніхто не говорив. Весь цей час з людей, які виконали свій обов'язок, робили вбивць, негідників і втоптували їхні імена в бруд. Сьогодні ОПОЗИЦІЙА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ готова про це заявляти, голосувати і відстоювати позицію правоохоронців», - підкреслив нардеп.

Він також спрогнозував, що парламент може приступити до розгляду даної ініціативи відразу після розгляду законопроекту про зняття мораторію на продаж сільгоспземель.

 

 

 

 

Опубліковано: 17 лютого 2020
×
Приєднатися