Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Олександр Фельдман разом з колегами з Комітету з питань екологічної політики подав два законопроєкти про захист річок

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олександр Фельдман разом з групою депутатів-членів парламентського Комітету з питань екологічної політики та природокористування зареєстрував у Верховній Раді два законопроєкти.
«Подали до Верховної Ради два законопроєкти – №2765 про внесення змін до законодавства щодо охорони водних біоресурсів та середовища їх існування, а також №2766 про збереження особливо цінних ділянок річок та прибережних річкових смуг. Річки мають ключове значення для збереження глобальної екосистеми, і їхній захист - питання далеко не другорядне. Прогресуюча деградація річок завдає непоправної екологічної шкоди, і, якщо не зайнятися цією проблемою сьогодні - завтра може бути вже пізно», - написав Олександр Фельдман на своїй сторінці у Facebook.
Парламентарі пропонують посилити відповідальність за весь спектр порушень, які ведуть до знищення риби та інших водних організмів (це і забруднення води, і порушення правил вилову та розведення риби, вимог з охорони місць проживання та шляхів міграції тварин, правил експлуатації водозабірних об'єктів, меліорації і т. п.). Окрім того, для збереження річкових екосистем пропонується створювати недоторканні ділянки, на яких буде строго обмежений вплив людини.

 «Такий підхід відповідає сучасним світовим практикам та європейському законодавству, але поки, на жаль, не запроваджений в Україні», - зазначив Олександр Фельдман.

Опубліковано: 20 січня 2020
×
Приєднатися