Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Законопроекти

Прожитковий мінімум не може складати 2027 гривень - за такі гроші неможливо прожити!
2 лютого 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували у Верховній Раді проект Закону № 2720-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення передумов для підвищення прожиткового мінімуму на рівень, не нижчий рівня фактичного прожиткового мінімуму».
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала законопроект про обмеження розміру заробітної плати у державному секторі
1 лютого 2020
Народні депутати від фракції «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» зареєстрували у Верховній Раді проект Закону № 2820 «Про внесення зміни до деяких законодавчих актів України щодо обмеження розміру заробітної плати у державному секторі».
Наталія Королевська: Ми заблокували підписання закону «Про загальну середню освіту» і будемо домагатися його скасування
23 січня 2020
У Верховній Раді зареєстровано постанову №0901-П про скасування Закону України «Про повну загальну середню освіту». Про це повідомила одна з ініціаторів постанови, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
ОПЗЖ внесла законопроект, що обмежує надприбутки чиновників
22 січня 2020
Інформація про доходи міністрів, їх заступників та керівників великих державних підприємств дуже обурила українців.
Олександр Фельдман разом з колегами з Комітету з питань екологічної політики подав два законопроєкти про захист річок
20 січня 2020
Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олександр Фельдман разом з групою депутатів-членів парламентського Комітету з питань екологічної політики та природокористування зареєстрував у Верховній Раді два законопроєкти.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ  вимагає визнати такою, що втратила чинність, постанову про Програму діяльності Кабінету міністрів
17 січня 2020
Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала у парламенті проект Постанови №2770 про визнання такою, що втратила чинність, Постанови Верховної Ради України від 4 жовтня 2019 року № 188-ІХ «Про Програму діяльності Кабінету Міністрів України».
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала проект постанови про заборону підвищення зарплат народним обранцям
16 січня 2020
Народні депутати від фракції «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» зареєстрували у Верховній Раді проект Постанови «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про фінансове забезпечення діяльності народних депутатів України" (щодо зменшення розміру заробітної плати народних депутатів України)».
Юрій Бойко: Зняття ПДВ з газу власного видобутку дозволить суттєво знизити комунальні тарифи
15 січня 2020
Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив журналістам, коментуючи підготовлений фракцією опозиціонерів законопроект №2126 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо питань оподаткування в межах формування ціни на природний газ для потреб населення».
Наталія Королевська: Запропонований урядом Трудовий кодекс – це рабовласницький лад у трудовому законодавстві!
14 січня 2020
Про це у вівторок, 14 січня, в кулуарах парламенту заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
«Опозиційна платформа – За життя» внесе суттєві правки до законопроекту №1210, щоб змінити сировинну модель розвитку країни
24 жовтня 2019
Головна мета будь-якої податкової чи митної реформи – це стимулювання інвестиційного, економічного, технологічного розвитку для того, щоб підвищити конкурентоспроможність національної економіки та подолати бідність.
×
Приєднатися