Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Законопроекти

ОП-ЗЖ наполягає на внесенні до порядку денного найближчого засідання ВР Постанови «Про відзначення 75-ї річниці Перемоги»
29 квітня 2020
Про це йдеться у листі народних депутатів від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ на ім'я голови Верховної Ради Дмитра Разумкова.
ОП-ЗЖ зареєструвала законопроект про списання заборгованості населення за житлово-комунальні послуги, яка виникла станом на 1 січня 2020 року
12 квітня 2020
Депутати-опозиціонери зареєстрували у Верховній Раді законопроект «Про списання заборгованості населення за постачання природного газу, централізоване опалення та постачання гарячої води, постачання електричної енергії, що сформувалась станом на 1 січня 2020 року» (реєстр. номер 3323), який сприятиме відновленню соціальної справедливості в Україні.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАФОРМА - ЗА ЖИТТЯ зареєструвала законопроект, який захистить громадян від негативних наслідків підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги
11 квітня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ зареєстрували у Верховній Раді Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо захисту громадян від негативних наслідків підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги (реєстр. №3324).
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала проєкт Постанови про відзначення 75-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні
3 березня 2020
Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала у Верховній Раді проєкт Постанови №3151 «Про відзначення 75-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років».
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала проект Постанови про зупинення другого етапу медичної реформи
3 березня 2020
Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала у парламенті проект Постанови №3140 «Про невідкладні заходи щодо недопущення знищення системи охорони здоров’я України».
Вадим Рабінович хоче розібратися з громадянством чиновників із наглядових рад та їх зарплатою
25 лютого 2020
Народний депутат, співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович пропонує на законодавчому рівні закріпити обов'язкове перебування у громадянстві України членів наглядових рад держкомпаній і встановити максимальний розмір винагороди для них.
ОПЗЖ зареєструвала проект Постанови про визнання результатів звіту Кабінету міністрів за 2019 рік незадовільними
21 лютого 2020
Про це 21 лютого з трибуни парламенту заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Колтунович за підсумками звіту прем’єр-міністра Гончарука про результати виконання Програми діяльності уряду у 2019 році.
Ілля Кива вніс у ВР законопроект про зрівняння постраждалих учасників Майдану і правоохоронців
17 лютого 2020
У Верховній Раді зареєстрована законодавча ініціатива, покликана зрівняти у правах правоохоронців, постраждалих і загиблих під час протестів на Майдані Незалежності у2013-2014 роках, й учасників протестів. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив в ефірі телеканалу NewsOne.
Депутати від ОППОЗІЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували законопроект щодо повернення соцгарантій чорнобильцям
17 лютого 2020
Депутати-опозиціонери зареєстрували Проект Закону № 2827-1 від 14.02.2020р. щодо відновлення справедливих соціальних гарантій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Депутати від ОПОЗІЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували законопроект про забезпечення соцгарантій пенсіонерам Донбасу
17 лютого 2020
Народні депутати від ОПОЗІЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували законопроект № 2083-1 від 14.02.2020р. про внесення змін до деяких законів України щодо реалізації права на пенсію.
×
Приєднатися