Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Законопроекти

ОП-ЗЖ зареєструвала у парламенті проект Постанови «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році»
8 липня 2020
З метою виконання вимог Конституції України щодо призначення чергових виборів до органів місцевого самоврядування, а також забезпечення проведення місцевих виборів одночасно на всій території України народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ 8 липня зареєстрували у парламенті проект Постанови «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році» (реєстр.№3813).
Вадим Рабінович на законодавчому рівні розпочинає боротьбу за пенсіонерів
23 червня 2020
Співголова партії «ОПЗЖ» Вадим Рабінович пропонує ввести кримінальну відповідальність за нарахування пенсій, які практично вдвічі нижче прожиткового мінімуму і прирікають пенсіонерів на неможливість виживання.
ОП-ЗЖ пропонує підвищити розмір соціальної допомоги всім особам з інвалідністю, постраждалим від вибухонебезпечних предметів, незалежно від віку
17 червня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська та Юрій Солод зареєстрували альтернативний законопроєкт № 3573-1, яким пропонується встановити підвищений на 50% розмір державної соціальної допомоги, передбачений Законом України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю», всім особам з інвалідністю, постраждалим від вибухонебезпечних предметів, незалежно від віку.
ОП-ЗЖ закликає парламент ухвалити Заяву щодо необхідності термінового відновлення роботи КПВВ на Донбасі
1 червня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували проект Постанови №3570, яким пропонують схвалити текст Заяви Верховної Ради України щодо необхідності термінового відновлення роботи контрольних пунктів в'їзду/виїзду у Донецькій та Луганській областях.
Вадим Рабінович: Ніякого закордонного фінансування органів влади, ніякого «подвійного» громадянства їхнім керівникам!
1 червня 2020
Вадим Рабінович пропонує на законодавчому рівні заборонити фінансування органів влади та їх посадових осіб з-за кордону та заборонити топ-чиновникам мати громадянство (підданство) іноземної держави.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала законопроект про заборону обігу землі до проведення Всеукраїнського референдуму
29 травня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували законопроект про внесення змін до розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України щодо заборони відчуження земель сільськогосподарського призначення (№3442-1).
ОП-ЗЖ зареєструвала законопроект про достроковий вихід на пенсію окремих категорій громадян
29 травня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська та Юрій Солод зареєстрували законопроект №3481, яким пропонується доповнити Закон України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» нормами про достроковий вихід на пенсію особам, трудовий договір з якими припинено або розірвано не більше, як за півтора року до досягнення пенсійного віку, а також жінок, які народили та виховали троє і четверо дітей.
Микола Скорик зареєстрував законопроект, який істотно розширить права громадян на соціальний захист від безробіття
25 травня 2020
Внесення змін до законопроекту «Про зайнятість населення» та прийняття законопроекту №3522, переконаний опозиціонер, істотно розширить права громадян на соціальний захист від безробіття.
ОП-ЗЖ ініціює створення ТСК щодо розслідування невиконання рішень Конституційного Суду у сфері соціального захисту громадян
21 травня 2020
Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська зареєструвала проект Постанови №3514 «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування невиконання рішень Конституційного Суду України у сфері соціального захисту громадян».
ОП-ЗЖ вимагає від ВР зосередитися на вирішенні соціально-економічних проблем та досягненні миру на Донбасі
29 квітня 2020
Напередодні позачергового засідання парламенту, запланованого на 30 квітня, парламентська фракція «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА -ЗА ЖИТТЯ» направила лист до голови ВР Д. Разумкова з вимогою включити до порядку денного роботи парламенту законопроекти та рішення, спрямовані на подолання епідемії COVID-19, надання допомоги українським громадянам, підтримку національної економіки та відновлення миру в Україні.
×
Приєднатися