Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Законопроекти

Тетяна Плачкова ініціювала законопроєкт про компенсацію збитків фермерам Одещини
15 липня 2020
Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова ініціювала законопроєкт, який дозволить компенсувати фермерам Одеської області збитки від втрати врожаю, якої вони зазнали через посуху. Про це парламентар повідомила на своїй сторінці у Facebook.
ОП-ЗЖ зареєструвала проект Постанови про забезпечення населення Донецької області безперебійним водопостачанням
14 липня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували у Верховній Раді Проект Постанови про звернення до Кабінету міністрів України щодо вжиття заходів для забезпечення населення Донецької області безперебійним водопостачанням.
ОП-ЗЖ зареєструвала у ВР законопроект для захисту соціально незахищених громадян від надмірного оподаткування
9 липня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували законопроект № 3811 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту соціально незахищених верств населення від надмірного оподаткування».
ОП-ЗЖ зареєструвала у парламенті проект Постанови «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році»
8 липня 2020
З метою виконання вимог Конституції України щодо призначення чергових виборів до органів місцевого самоврядування, а також забезпечення проведення місцевих виборів одночасно на всій території України народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ 8 липня зареєстрували у парламенті проект Постанови «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році» (реєстр.№3813).
Вадим Рабінович на законодавчому рівні розпочинає боротьбу за пенсіонерів
23 червня 2020
Співголова партії «ОПЗЖ» Вадим Рабінович пропонує ввести кримінальну відповідальність за нарахування пенсій, які практично вдвічі нижче прожиткового мінімуму і прирікають пенсіонерів на неможливість виживання.
ОП-ЗЖ пропонує підвищити розмір соціальної допомоги всім особам з інвалідністю, постраждалим від вибухонебезпечних предметів, незалежно від віку
17 червня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська та Юрій Солод зареєстрували альтернативний законопроєкт № 3573-1, яким пропонується встановити підвищений на 50% розмір державної соціальної допомоги, передбачений Законом України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю», всім особам з інвалідністю, постраждалим від вибухонебезпечних предметів, незалежно від віку.
ОП-ЗЖ закликає парламент ухвалити Заяву щодо необхідності термінового відновлення роботи КПВВ на Донбасі
1 червня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували проект Постанови №3570, яким пропонують схвалити текст Заяви Верховної Ради України щодо необхідності термінового відновлення роботи контрольних пунктів в'їзду/виїзду у Донецькій та Луганській областях.
Вадим Рабінович: Ніякого закордонного фінансування органів влади, ніякого «подвійного» громадянства їхнім керівникам!
1 червня 2020
Вадим Рабінович пропонує на законодавчому рівні заборонити фінансування органів влади та їх посадових осіб з-за кордону та заборонити топ-чиновникам мати громадянство (підданство) іноземної держави.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала законопроект про заборону обігу землі до проведення Всеукраїнського референдуму
29 травня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували законопроект про внесення змін до розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України щодо заборони відчуження земель сільськогосподарського призначення (№3442-1).
ОП-ЗЖ зареєструвала законопроект про достроковий вихід на пенсію окремих категорій громадян
29 травня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська та Юрій Солод зареєстрували законопроект №3481, яким пропонується доповнити Закон України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» нормами про достроковий вихід на пенсію особам, трудовий договір з якими припинено або розірвано не більше, як за півтора року до досягнення пенсійного віку, а також жінок, які народили та виховали троє і четверо дітей.
×
Приєднатися