Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Законопроекти

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАФОРМА - ЗА ЖИТТЯ зареєструвала законопроект, який захистить громадян від негативних наслідків підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги
11 квітня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ зареєстрували у Верховній Раді Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо захисту громадян від негативних наслідків підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги (реєстр. №3324).
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала проєкт Постанови про відзначення 75-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні
3 березня 2020
Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала у Верховній Раді проєкт Постанови №3151 «Про відзначення 75-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років».
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала проект Постанови про зупинення другого етапу медичної реформи
3 березня 2020
Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала у парламенті проект Постанови №3140 «Про невідкладні заходи щодо недопущення знищення системи охорони здоров’я України».
Вадим Рабінович хоче розібратися з громадянством чиновників із наглядових рад та їх зарплатою
25 лютого 2020
Народний депутат, співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович пропонує на законодавчому рівні закріпити обов'язкове перебування у громадянстві України членів наглядових рад держкомпаній і встановити максимальний розмір винагороди для них.
ОПЗЖ зареєструвала проект Постанови про визнання результатів звіту Кабінету міністрів за 2019 рік незадовільними
21 лютого 2020
Про це 21 лютого з трибуни парламенту заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Колтунович за підсумками звіту прем’єр-міністра Гончарука про результати виконання Програми діяльності уряду у 2019 році.
Ілля Кива вніс у ВР законопроект про зрівняння постраждалих учасників Майдану і правоохоронців
17 лютого 2020
У Верховній Раді зареєстрована законодавча ініціатива, покликана зрівняти у правах правоохоронців, постраждалих і загиблих під час протестів на Майдані Незалежності у2013-2014 роках, й учасників протестів. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив в ефірі телеканалу NewsOne.
Депутати від ОППОЗІЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували законопроект щодо повернення соцгарантій чорнобильцям
17 лютого 2020
Депутати-опозиціонери зареєстрували Проект Закону № 2827-1 від 14.02.2020р. щодо відновлення справедливих соціальних гарантій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Депутати від ОПОЗІЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували законопроект про забезпечення соцгарантій пенсіонерам Донбасу
17 лютого 2020
Народні депутати від ОПОЗІЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували законопроект № 2083-1 від 14.02.2020р. про внесення змін до деяких законів України щодо реалізації права на пенсію.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала законопроект щодо законодавчого закріплення пільг інвалідів на оплату комунальних послуг
4 лютого 2020
Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова зареєструвала проект Закону «Про внесення змін до статті 36 Закону України "Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні" (щодо додаткових соціальних гарантій)».
Прожитковий мінімум не може складати 2027 гривень - за такі гроші неможливо прожити!
2 лютого 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували у Верховній Раді проект Закону № 2720-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення передумов для підвищення прожиткового мінімуму на рівень, не нижчий рівня фактичного прожиткового мінімуму».
×
Приєднатися