Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Законопроекти

ОП-ЗЖ підготувала законопроєкт про підвищення пенсій постраждалим від Чорнобильської катастрофи
22 вересня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Н.Королевська, Ю. Солод, В.Гнатенко, В.Мороз зареєстрували у парламенті законопроєкт №4031-1 про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» щодо підвищення пенсій.
ОП-ЗЖ зареєструвала законопроєкт про доплати науково-педагогічним працівникам у період дії карантину
22 вересня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Н.Королевська, Ю. Солод, В.Гнатенко, В.Мороз зареєстрували законопроєкт № 4022-1 про внесення змін до статті 28 Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо додаткового фінансового забезпечення педагогічних та науково-педагогічних працівників у зв’язку з дією карантину, установленого для запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19).
ОП-ЗЖ пропонує законодавчо посилити соціальний захист осіб, які мають особливі  заслуги перед Батьківщиною, та членів їх сімей
21 вересня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Н.Королевська, Ю. Солод, В.Гнатенко, В.Мороз зареєстрували у Верховній Раді законопроєкт № 4009-1 «Про внесення змін до статті 16 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо підвищення соціального захисту осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та членів їх сімей».
«Опозиційна платформа – За життя» внесла до Ради законопроект, який дасть можливість продовжити переговори щодо встановлення миру на Донбасі
19 вересня 2020
Народні депутати від фракції «Опозиційна платформа – За життя» Медведчук В. В., Бойко Ю. А., Рабинович В. З., Столар В. М., Загородній Ю. І., Папієв М. Н., Павленко Ю. О., Плачкова Т. М., Приходько Н. І., Бурмич А. П., Іоффе Ю. Я., Дунаєв С. В., Мороз В. В., Гнатенко В. С., Волошин О. А., Кузьмін Р. Р., Колтунович О. С., Чорний В. І., Мамка Г. М. подали проект постанови (реєстр. № 4123) «Про забезпечення представництва інтересів громадян України».
ОП-ЗЖ зареєструвала проект Постанови про невідкладне призначення місцевих виборів в ОРДЛО відповідно до Мінських угод та домовленостей ТКГ
18 вересня 2020
Народні депутати від фракції «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»зареєстрували у Верховній Раді проект Постанови «Про забезпечення представництва інтересів громадян України» (реєстр.№ 4123).
ОП-ЗЖ зареєструвала законопроєкт для підвищення соціального захисту малозабезпечених сімей з дітьми та одиноких матерів
10 вересня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Н.Королевська, Ю. Солод та В.Гнатенко зареєстрували у ВР законопроєкт №4078 Про внесення змін до деяких законів України щодо державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та допомоги на дітей одиноким матерям, покликаний підвищити соціальний захист малозабезпечених сімей з дітьми та одиноких матерів.
Вадим Рабінович пропонує встановити кримінальну відповідальність за невиконання передвиборної програми
1 вересня 2020
Співголова фракції «ОПЗЖ» Вадим Рабінович пропонує напередодні місцевих виборів запровадити кримінальну відповідальність за невиконання передвиборчих програм.
Опозиціонери зареєстрували законопроект, яким підвищується соціальний захист медпрацівників, що працюють з хворими на COVID-19
1 вересня 2020
1 вересня народні депутати від фракції «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» зареєстрували проект Закону України «Про внесення зміни до статті 60 Закону України «Про пенсійне забезпечення» (щодо посилення пенсійного забезпечення медичних та інших працівників закладів охорони здоров’я)». Авторами законопроекту виступили заступник голови Комітету ВР з охорони здоров'я Михайло Макаренко, Сергій Льовочкін, Сергій Ларін, Віталій Борт і Микола Скорик.
ОП-ЗЖ підготувала законопроект про підвищення мінімальної зарплати до 7500 гривень
18 серпня 2020
Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ підготувала законопроект №3963-1 про підвищення з 01 вересня 2020 року розміру мінімальної заробітної плати до розміру не нижче фактичного прожиткового мінімуму для працездатних осіб з урахуванням сімейної складової та не нижче, ніж 60 відсотків від середньої заробітної плати. Автори законопроекту – народні депутати від ОП-ЗЖ Наталія Королевська та Юрій Солод.
ОП-ЗЖ зареєструвала законопроект про відновлення фінансування інституту соцпрацівників та збільшення видатків на забезпечення житлом дітей-сиріт
21 липня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська і Юрій Солод зареєстрували у парламенті проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо належного фінансового забезпечення відновлення інституту фахівців із соціальної роботи для виявлення і супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах" (реєстр. № 3807).
×
Приєднатися