Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Законопроекти

Вадим Рабінович на законодавчому рівні розпочинає боротьбу за пенсіонерів
23 червня 2020
Співголова партії «ОПЗЖ» Вадим Рабінович пропонує ввести кримінальну відповідальність за нарахування пенсій, які практично вдвічі нижче прожиткового мінімуму і прирікають пенсіонерів на неможливість виживання.
ОП-ЗЖ закликає парламент ухвалити Заяву щодо необхідності термінового відновлення роботи КПВВ на Донбасі
1 червня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували проект Постанови №3570, яким пропонують схвалити текст Заяви Верховної Ради України щодо необхідності термінового відновлення роботи контрольних пунктів в'їзду/виїзду у Донецькій та Луганській областях.
Вадим Рабінович: Ніякого закордонного фінансування органів влади, ніякого «подвійного» громадянства їхнім керівникам!
1 червня 2020
Вадим Рабінович пропонує на законодавчому рівні заборонити фінансування органів влади та їх посадових осіб з-за кордону та заборонити топ-чиновникам мати громадянство (підданство) іноземної держави.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала законопроект про заборону обігу землі до проведення Всеукраїнського референдуму
29 травня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували законопроект про внесення змін до розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України щодо заборони відчуження земель сільськогосподарського призначення (№3442-1).
ОП-ЗЖ зареєструвала законопроект про достроковий вихід на пенсію окремих категорій громадян
29 травня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська та Юрій Солод зареєстрували законопроект №3481, яким пропонується доповнити Закон України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» нормами про достроковий вихід на пенсію особам, трудовий договір з якими припинено або розірвано не більше, як за півтора року до досягнення пенсійного віку, а також жінок, які народили та виховали троє і четверо дітей.
Микола Скорик зареєстрував законопроект, який істотно розширить права громадян на соціальний захист від безробіття
25 травня 2020
Внесення змін до законопроекту «Про зайнятість населення» та прийняття законопроекту №3522, переконаний опозиціонер, істотно розширить права громадян на соціальний захист від безробіття.
ОП-ЗЖ ініціює створення ТСК щодо розслідування невиконання рішень Конституційного Суду у сфері соціального захисту громадян
21 травня 2020
Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська зареєструвала проект Постанови №3514 «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування невиконання рішень Конституційного Суду України у сфері соціального захисту громадян».
ОП-ЗЖ вимагає від ВР зосередитися на вирішенні соціально-економічних проблем та досягненні миру на Донбасі
29 квітня 2020
Напередодні позачергового засідання парламенту, запланованого на 30 квітня, парламентська фракція «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА -ЗА ЖИТТЯ» направила лист до голови ВР Д. Разумкова з вимогою включити до порядку денного роботи парламенту законопроекти та рішення, спрямовані на подолання епідемії COVID-19, надання допомоги українським громадянам, підтримку національної економіки та відновлення миру в Україні.
ОП-ЗЖ наполягає на внесенні до порядку денного найближчого засідання ВР Постанови «Про відзначення 75-ї річниці Перемоги»
29 квітня 2020
Про це йдеться у листі народних депутатів від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ на ім'я голови Верховної Ради Дмитра Разумкова.
ОП-ЗЖ зареєструвала законопроект про списання заборгованості населення за житлово-комунальні послуги, яка виникла станом на 1 січня 2020 року
12 квітня 2020
Депутати-опозиціонери зареєстрували у Верховній Раді законопроект «Про списання заборгованості населення за постачання природного газу, централізоване опалення та постачання гарячої води, постачання електричної енергії, що сформувалась станом на 1 січня 2020 року» (реєстр. номер 3323), який сприятиме відновленню соціальної справедливості в Україні.
×
Приєднатися