Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Законопроекти

ОП-ЗЖ зареєструвала законопроєкт щодо підтримки малого бізнесу у період епідемії коронавірусу
26 листопада 2020
Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик зареєстрував у ВР законопроєкт №4432 «Про внесення змін до розділу XX Перехідні положення Податкового кодексу України щодо підтримки малого бізнесу у період пандемії COVID-19».
Вадим Рабінович пропонує на період карантину звільнити населення від сплати послуг ЖКГ
17 листопада 2020
Вадим Рабінович пропонує на період дії карантину через епідемію COVID-19 звільнити населення від оплати послуг ЖКГ.
Вадим Рабінович ініціює списання боргів ЖКГ у період карантину. Законопроект вже зареєстровано у Раді
17 листопада 2020
Вадим Рабінович виступає за списання заборгованості населення за спожиті послуги ЖКГ, що утворилась у період дії карантину COVID-19.
ОП-ЗЖ пропонує підвищити розмір академічних та соціальних стипендій
25 вересня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Н.Королевська, Ю. Солод, В.Гнатенко та В.Мороз зареєстрували у парламенті альтернативний законопроєкт № 4036-1 про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення розмірів академічної та соціальної стипендій, прийняття якого сприятиме підвищенню рівня соціального захисту молоді, яка отримує професійну (професійно-технічну), фахову передвищу, вищу освіту у відповідних закладах освіти.
ОП-ЗЖ зареєструвала законопроєкт про визначення розміру допомоги сім’ям з дітьми з урахуванням фактичного прожиткового мінімуму
25 вересня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Н.Королевська, Ю. Солод, В.Гнатенко, В.Мороз зареєстрували альтернативний законопроєкт № 4010-1 про внесення змін до Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» щодо визначення розміру допомоги з урахуванням фактичного прожиткового мінімуму.
ОП-ЗЖ пропонує законодавчо закріпити допомогу по частковому безробіттю особам, які доглядають дітей на самоізоляції або у разі закриття закладу освіти
25 вересня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Н.Королевська, В.Мороз, Ю. Солод зареєстрували у Верховній Раді законопроєкт № 4013-1 щодо виплати допомоги по частковому безробіттю особам, які здійснюють догляд за дітьми на самоізоляції або у разі закриття закладу освіти.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ зареєструвала у ВР законопроекти, спрямовані на досягнення миру та соціального захисту людей (доповнюється)
25 вересня 2020
Законопроекти, підготовлені та зареєстровані фракцією «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», спрямовані на досягнення миру в Україні, імплементацію Мінських угод, вирішення соціальних та гуманітарних питань, відновлення прав громадян та виконання рішень Конституційного суду України, впорядкування ціноутворення та недопущення підвищення цін і тарифів на природний газ та інші важливі для людей та країни питання.
Опозиціонери зареєстрували законопроект про державну підтримку багатодітних мам та громадян похилого віку
24 вересня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Н.Королевська, Ю. Солод, В.Гнатенко та В.Мороз зареєстрували законопроект №4035-1 "Про внесення змін до деяких законів України щодо дострокового виходу на пенсію багатодітних матерів та осіб передпенсійного віку».
Опозиціонери зареєстрували у парламенті законопроєкт для недопущення розпродажу стратегічно важливих об'єктів держвласності
23 вересня 2020
З метою недопущення розпродажу стратегічно важливих об'єктів державної власності, які не підлягають приватизації народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Н.Королевська, Ю. Солод, В.Гнатенко та В.Мороз зареєстрували у парламенті законопроєкт № 4020-1 «Про відновлення переліку об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації».
ОП-ЗЖ зареєструвала законопроект щодо збільшення мінімальної пенсії до розміру фактичного прожиткового мінімуму
23 вересня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Н.Королевська, Ю. Солод, В.Гнатенко та В.Мороз зареєстрували законопроект №4041-1 «Про внесення змін до статті 28 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" щодо розміру мінімальної пенсії за віком», яким передбачено збільшити мінімальну пенсію до розміру фактичного прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.
×
Приєднатися