Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Законопроекти

Фракція ОП-ЗЖ ініціює скасування закону щодо продажу землі іноземцям
29 квітня 2021
Фракція ОП-ЗЖ вимагає скасувати рішення про прийняття в цілому законопроекту №2194, який робить можливим продаж української землі іноземцям. Відповідний проект Постанови 2194-П народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували у Верховній Раді.
ОП-ЗЖ вимагає 6,5 млрд грн, передбачених для «великого будівництва»,  спрямувати на вакцинацію громадян
14 квітня 2021
Відповідний законопроект народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували у парламенті.
ОП-ЗЖ: У жителів прифронтових територій повинно бути право приватизувати житло в гуртожитках
23 березня 2021
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська, Юрій Солод, Володимир Мороз, Валерій Гнатенко і Володимир Кальцев зареєстрували у Верховній Раді законопроект №5296 про внесення змін до ст. 4 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації» для реалізації права мешканців гуртожитків на приватизацію житла.
Фракція ОП-ЗЖ: Майнові права постраждалих внаслідок конфлікту на Донбасі мають бути захищені
22 березня 2021
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували у Верховній Раді законопроект № 5177-1 «Про захист права власності та речових прав осіб, постраждалих внаслідок проведення антитерористичної операції або операції Об'єднаних сил».
ОП-ЗЖ ініціює пакет заходів для збільшення соцпідтримки чорнобильців
9 березня 2021
Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала проект Постанови Верховної Ради №5211 «Про заходи, спрямовані на посилення соціального захисту та вшанування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з нагоди 35-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС».
ОП-ЗЖ зареєструвала проект Постанови ВРУ «Про Заяву Верховної Ради України у зв’язку з сьомою річницею трагічних подій 2 травня 2014 року в місті Одеса»
2 березня 2021
Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ закликає Верховну Раду висловити позицію щодо трагічних подій 2 травня 2014 р. в Одесі. Нагадаємо, 7 років тому Україна та весь світ стали свідками масових заворушень в Одесі, які призвели до загибелі 48 невинних людей та тяжких тілесних ушкоджень 88 осіб.
ОП-ЗЖ зареєструвала законопроект, який поверне учням право на здобуття у школах повної загальної середньої освіти
1 лютого 2021
За попередні роки влада закрила понад 2 тисячі шкіл, суттєво скорочено викладацький склад, сучасне матеріально-технічне забезпечення закладів освіти залишає бажати кращого. Відтепер до цього додається ще одна «новація» від влади – з 1 вересня 2021 р. навчання у 10 та 11 класах буде можливе тільки у ліцеях, які можуть створюватися лише у містах з населенням не менше 50 тис. жителів. Це передбачено ст. 32 Закону «Про повну загальну середню освіту».
ОП-ЗЖ подала законопроект щодо захисту мовних прав громадян у сфері освіти
27 січня 2021
Відповідний законопроект №4648 «Про внесення змін до деяких Законів України щодо забезпечення мовних прав корінних народів, національних меншин України у сфері освіти» зареєстровано у Верховній Раді. Його ініціаторами виступили всі народні депутати від фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.
Депутати від ОП-ЗЖ зареєстрували законопроект, який повертає пільговий тариф на електроенергію
20 січня 2021
Авторами законопроекту №4610 «Про внесення зміни до розділу XVII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про ринок електричної енергії"» виступили народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська, Юрій Солод, Володимир Мороз і Валерій Гнатенко. Про це на свій сторінці в Facebook написав Володимир Мороз.
Фракція ОП-ЗЖ зареєструвала законопроект, покликаний полегшити і спростити роботу ФОПів
15 грудня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ пропонують підвищити розміри граничного доходу фізичних осіб-підприємців, перевищення якого зобов’язує до застосування касового апарату. Відповідний законопроект №4490 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо сприяння господарській діяльності фізичної особи-підприємця без застосування реєстратора розрахункових операцій та збереження права на використання Книги обліку доходів» зареєстровано у парламенті.
×
Приєднатися