Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Законопроекти

«Опозиційна платформа – За життя» внесла до Ради законопроект, який дасть можливість продовжити переговори щодо встановлення миру на Донбасі
19 вересня 2020
Народні депутати від фракції «Опозиційна платформа – За життя» Медведчук В. В., Бойко Ю. А., Рабинович В. З., Столар В. М., Загородній Ю. І., Папієв М. Н., Павленко Ю. О., Плачкова Т. М., Приходько Н. І., Бурмич А. П., Іоффе Ю. Я., Дунаєв С. В., Мороз В. В., Гнатенко В. С., Волошин О. А., Кузьмін Р. Р., Колтунович О. С., Чорний В. І., Мамка Г. М. подали проект постанови (реєстр. № 4123) «Про забезпечення представництва інтересів громадян України».
ОП-ЗЖ зареєструвала проект Постанови про невідкладне призначення місцевих виборів в ОРДЛО відповідно до Мінських угод та домовленостей ТКГ
18 вересня 2020
Народні депутати від фракції «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»зареєстрували у Верховній Раді проект Постанови «Про забезпечення представництва інтересів громадян України» (реєстр.№ 4123).
Вадим Рабінович пропонує встановити кримінальну відповідальність за невиконання передвиборної програми
1 вересня 2020
Співголова фракції «ОПЗЖ» Вадим Рабінович пропонує напередодні місцевих виборів запровадити кримінальну відповідальність за невиконання передвиборчих програм.
Опозиціонери зареєстрували законопроект, яким підвищується соціальний захист медпрацівників, що працюють з хворими на COVID-19
1 вересня 2020
1 вересня народні депутати від фракції «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» зареєстрували проект Закону України «Про внесення зміни до статті 60 Закону України «Про пенсійне забезпечення» (щодо посилення пенсійного забезпечення медичних та інших працівників закладів охорони здоров’я)». Авторами законопроекту виступили заступник голови Комітету ВР з охорони здоров'я Михайло Макаренко, Сергій Льовочкін, Сергій Ларін, Віталій Борт і Микола Скорик.
ОП-ЗЖ підготувала законопроект про підвищення мінімальної зарплати до 7500 гривень
18 серпня 2020
Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ підготувала законопроект №3963-1 про підвищення з 01 вересня 2020 року розміру мінімальної заробітної плати до розміру не нижче фактичного прожиткового мінімуму для працездатних осіб з урахуванням сімейної складової та не нижче, ніж 60 відсотків від середньої заробітної плати. Автори законопроекту – народні депутати від ОП-ЗЖ Наталія Королевська та Юрій Солод.
ОП-ЗЖ зареєструвала законопроект про відновлення фінансування інституту соцпрацівників та збільшення видатків на забезпечення житлом дітей-сиріт
21 липня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська і Юрій Солод зареєстрували у парламенті проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо належного фінансового забезпечення відновлення інституту фахівців із соціальної роботи для виявлення і супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах" (реєстр. № 3807).
Тетяна Плачкова ініціювала законопроєкт про компенсацію збитків фермерам Одещини
15 липня 2020
Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова ініціювала законопроєкт, який дозволить компенсувати фермерам Одеської області збитки від втрати врожаю, якої вони зазнали через посуху. Про це парламентар повідомила на своїй сторінці у Facebook.
ОП-ЗЖ зареєструвала проект Постанови про забезпечення населення Донецької області безперебійним водопостачанням
14 липня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували у Верховній Раді Проект Постанови про звернення до Кабінету міністрів України щодо вжиття заходів для забезпечення населення Донецької області безперебійним водопостачанням.
ОП-ЗЖ зареєструвала у ВР законопроект для захисту соціально незахищених громадян від надмірного оподаткування
9 липня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували законопроект № 3811 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту соціально незахищених верств населення від надмірного оподаткування».
ОП-ЗЖ зареєструвала у парламенті проект Постанови «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році»
8 липня 2020
З метою виконання вимог Конституції України щодо призначення чергових виборів до органів місцевого самоврядування, а також забезпечення проведення місцевих виборів одночасно на всій території України народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ 8 липня зареєстрували у парламенті проект Постанови «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році» (реєстр.№3813).
×
Приєднатися