Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Законопроекти

ОП-ЗЖ ініціювала законопроект щодо підтримки малого підприємництва
16 грудня 2021
Депутатами від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстровано законопроект № 6437 про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо захисту права на самозайнятість.
Депутати від ОП-ЗЖ ініціюють виділення коштів на доплати медикам та придбання противірусних засобів та обладнання для лікарень
3 грудня 2021
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували законопроект № 6261-1, яким передбачається внесення змін до додатку №3 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік».
ОП-ЗЖ ініціює посилення підтримки медиків та педагогів у зв‘язку з пандемією
3 грудня 2021
Депутати від ОП-ЗЖ зареєстрували законопроект № 6192-1 про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання питання соціального захисту постраждалих від коронавірусної хвороби (COVID-19) медичних працівників закладів охорони здоров’я, педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти всіх форм власності.
Депутати від ОП-ЗЖ пропонують посилити соціальну підтримку дітям з інвалідністю постраждалих від вибухонебезпечних предметів
3 грудня 2021
Опозиція внесла законопроект №6239-1 про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціальної підтримки осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю, у тому числі постраждалих від вибухонебезпечних предметів.
ОП-ЗЖ ініціювала законопроект щодо щодо упередження виникнення техногенних катастроф при проведенні опалювального сезонута збільшення виплат лікарям та медперсоналу
3 грудня 2021
Депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували Проект Закону №6298-1про внесення змін до додатків № 1 та № 3 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік».
ОП-ЗЖ зареєструвала законопроект щодо підтримки одиноких матерів
3 грудня 2021
Група депутатів від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» № 6303 щодо допомоги на дітей одиноким матерям.
ОП-ЗЖ зареєструвала законопроект щодо збільшення розміру допомоги малозабезпеченим сім‘ям
3 грудня 2021
Депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська, Юрій Солод, Валерій Гнатенко, Ігор Абрамович, Володимир Кальцев та Володимир Мороз зареєстрували законопроект № 6238-1 «Про внесення змін до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» щодо збільшення розміру допомоги.
ОП-ЗЖ виступила із законодавчою ініціативою щодо мораторію на підвищення цін і тарифів на ЖК-послуги під час пандемії
22 жовтня 2021
Народними депутатами від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрований законопроект №6021-1 «Про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення мораторію на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги та мораторію на припинення надання житлово-комунальних послуг у період дії обмежень, спричинених коронавірусною хворобою (COVID-19)».
ОП-ЗЖ виступила із законодавчою ініціативою щодо посилення соціального захисту сільських педагогічних працівників
21 жовтня 2021
Групою народних депутатів від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ внесений на розгляд парламенту законопроект 6027-1 «Про внесення змін до статті 57 Закону України «Про освіту» щодо пільг з користування житлом, опаленням і освітленням для педагогічних працівників, які працюють у сільській місцевості і селищах міського типу, а також педагогам-пенсіонерам.
ОП-ЗЖ внесла законопроект про зміни до Бюджету-2021 щодо підвищення соціального захисту
21 жовтня 2021
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували у Верховній Раді законопроект №6052-4 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» щодо підвищення соціального захисту населення.
×
Приєднатися