Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Законопроекти

ОП-ЗЖ виступила із законодавчою ініціативою щодо мораторію на підвищення цін і тарифів на ЖК-послуги під час пандемії
22 жовтня 2021
Народними депутатами від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрований законопроект №6021-1 «Про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення мораторію на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги та мораторію на припинення надання житлово-комунальних послуг у період дії обмежень, спричинених коронавірусною хворобою (COVID-19)».
ОП-ЗЖ виступила із законодавчою ініціативою щодо посилення соціального захисту сільських педагогічних працівників
21 жовтня 2021
Групою народних депутатів від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ внесений на розгляд парламенту законопроект 6027-1 «Про внесення змін до статті 57 Закону України «Про освіту» щодо пільг з користування житлом, опаленням і освітленням для педагогічних працівників, які працюють у сільській місцевості і селищах міського типу, а також педагогам-пенсіонерам.
ОП-ЗЖ внесла законопроект про зміни до Бюджету-2021 щодо підвищення соціального захисту
21 жовтня 2021
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували у Верховній Раді законопроект №6052-4 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» щодо підвищення соціального захисту населення.
ОП-ЗЖ внесла законопроект щодо економічної реінтеграції трудових мігрантів
8 вересня 2021
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували у Верховній Раді законопроект №4669-1 «Про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження допомоги для економічної реінтеграції трудових мігрантів».
ОП-ЗЖ зареєструвала законопроект щодо вдосконалення пенсійного забезпечення громадян
8 вересня 2021
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Н.Королевська, Ю.Солод, В.Гнатенко та В.Мороз зареєстрували у парламенті альтернативний законопроект 4668-1 «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення пенсійного законодавства».
ОП-ЗЖ: Прожитковий мінімум має бути підвищений до рівня фактичного
6 вересня 2021
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували у Верховній Раді законопроект № 5869 «Про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення і затвердження окремих державних соціальних гарантій» щодо удосконалення процедури встановлення та затвердження прожиткового мінімуму з метою досягнення його фактичного рівня та підвищення державних соціальних стандартів в Україні.
ОП-ЗЖ виступила з законодавчою ініціативою проти збільшення тарифів
6 вересня 2021
Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала проект Постанови Верховної Ради №5868 «Про заходи, спрямовані на соціальний захист населення та удосконалення порядку призначення житлових субсидій у зв'язку з підвищенням цін (тарифів) на житлово-комунальні послуги».
Наталія Королевська: Ми зареєстрували проект постанови, спрямований на реальний захист медиків
25 червня 2021
У парламенті зареєстрований проект Постанови про заходи щодо посилення соціально-трудових гарантій медичним працівникам і державної підтримки дітей медичних працівників, які померли в результаті інфікування коронавірусною хворобою.
Фракція ОП-ЗЖ закликає Верховну Раду звернутися до керівництва країн «Нормандської четвірки» щодо необхідності проведення невідкладної зустрічі
11 червня 2021
Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала проєкт Постанови «Про Звернення Верховної Ради України до лідерів, парламентів та урядів країн «Нормандської четвірки» щодо невідкладного проведення розширеної зустрічі для припинення військової ескалації та мирного врегулювання конфлікту на сході України».
ОП-ЗЖ вимагає поновити незаконно скасовані владою соцгарантії ветеранам війни та праці, дітям війни та жертвам нацистських переслідувань
30 квітня 2021
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували у Верховній Раді законопроект № 5445 «Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення існуючих раніше прав і свобод ветеранів війни, ветеранів праці, дітей війни та жертв нацистських переслідувань».
×
Приєднатися