Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Законопроекти

Наталія Королевська: Ми зареєстрували проект постанови, спрямований на реальний захист медиків
25 червня 2021
У парламенті зареєстрований проект Постанови про заходи щодо посилення соціально-трудових гарантій медичним працівникам і державної підтримки дітей медичних працівників, які померли в результаті інфікування коронавірусною хворобою.
Фракція ОП-ЗЖ закликає Верховну Раду звернутися до керівництва країн «Нормандської четвірки» щодо необхідності проведення невідкладної зустрічі
11 червня 2021
Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала проєкт Постанови «Про Звернення Верховної Ради України до лідерів, парламентів та урядів країн «Нормандської четвірки» щодо невідкладного проведення розширеної зустрічі для припинення військової ескалації та мирного врегулювання конфлікту на сході України».
ОП-ЗЖ вимагає поновити незаконно скасовані владою соцгарантії ветеранам війни та праці, дітям війни та жертвам нацистських переслідувань
30 квітня 2021
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували у Верховній Раді законопроект № 5445 «Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення існуючих раніше прав і свобод ветеранів війни, ветеранів праці, дітей війни та жертв нацистських переслідувань».
Фракція ОП-ЗЖ ініціює скасування закону щодо продажу землі іноземцям
29 квітня 2021
Фракція ОП-ЗЖ вимагає скасувати рішення про прийняття в цілому законопроекту №2194, який робить можливим продаж української землі іноземцям. Відповідний проект Постанови 2194-П народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували у Верховній Раді.
ОП-ЗЖ вимагає 6,5 млрд грн, передбачених для «великого будівництва»,  спрямувати на вакцинацію громадян
14 квітня 2021
Відповідний законопроект народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували у парламенті.
ОП-ЗЖ: У жителів прифронтових територій повинно бути право приватизувати житло в гуртожитках
23 березня 2021
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська, Юрій Солод, Володимир Мороз, Валерій Гнатенко і Володимир Кальцев зареєстрували у Верховній Раді законопроект №5296 про внесення змін до ст. 4 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації» для реалізації права мешканців гуртожитків на приватизацію житла.
Фракція ОП-ЗЖ: Майнові права постраждалих внаслідок конфлікту на Донбасі мають бути захищені
22 березня 2021
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували у Верховній Раді законопроект № 5177-1 «Про захист права власності та речових прав осіб, постраждалих внаслідок проведення антитерористичної операції або операції Об'єднаних сил».
ОП-ЗЖ ініціює пакет заходів для збільшення соцпідтримки чорнобильців
9 березня 2021
Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала проект Постанови Верховної Ради №5211 «Про заходи, спрямовані на посилення соціального захисту та вшанування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з нагоди 35-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС».
ОП-ЗЖ зареєструвала проект Постанови ВРУ «Про Заяву Верховної Ради України у зв’язку з сьомою річницею трагічних подій 2 травня 2014 року в місті Одеса»
2 березня 2021
Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ закликає Верховну Раду висловити позицію щодо трагічних подій 2 травня 2014 р. в Одесі. Нагадаємо, 7 років тому Україна та весь світ стали свідками масових заворушень в Одесі, які призвели до загибелі 48 невинних людей та тяжких тілесних ушкоджень 88 осіб.
ОП-ЗЖ зареєструвала законопроект, який поверне учням право на здобуття у школах повної загальної середньої освіти
1 лютого 2021
За попередні роки влада закрила понад 2 тисячі шкіл, суттєво скорочено викладацький склад, сучасне матеріально-технічне забезпечення закладів освіти залишає бажати кращого. Відтепер до цього додається ще одна «новація» від влади – з 1 вересня 2021 р. навчання у 10 та 11 класах буде можливе тільки у ліцеях, які можуть створюватися лише у містах з населенням не менше 50 тис. жителів. Це передбачено ст. 32 Закону «Про повну загальну середню освіту».
×
Приєднатися