Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Законопроекти

ОП-ЗЖ закликає парламент ухвалити Заяву щодо необхідності термінового відновлення роботи КПВВ на Донбасі
1 червня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували проект Постанови №3570, яким пропонують схвалити текст Заяви Верховної Ради України щодо необхідності термінового відновлення роботи контрольних пунктів в'їзду/виїзду у Донецькій та Луганській областях.
Вадим Рабінович: Ніякого закордонного фінансування органів влади, ніякого «подвійного» громадянства їхнім керівникам!
1 червня 2020
Вадим Рабінович пропонує на законодавчому рівні заборонити фінансування органів влади та їх посадових осіб з-за кордону та заборонити топ-чиновникам мати громадянство (підданство) іноземної держави.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала законопроект про заборону обігу землі до проведення Всеукраїнського референдуму
29 травня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували законопроект про внесення змін до розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України щодо заборони відчуження земель сільськогосподарського призначення (№3442-1).
ОП-ЗЖ зареєструвала законопроект про достроковий вихід на пенсію окремих категорій громадян
29 травня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська та Юрій Солод зареєстрували законопроект №3481, яким пропонується доповнити Закон України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» нормами про достроковий вихід на пенсію особам, трудовий договір з якими припинено або розірвано не більше, як за півтора року до досягнення пенсійного віку, а також жінок, які народили та виховали троє і четверо дітей.
Микола Скорик зареєстрував законопроект, який істотно розширить права громадян на соціальний захист від безробіття
25 травня 2020
Внесення змін до законопроекту «Про зайнятість населення» та прийняття законопроекту №3522, переконаний опозиціонер, істотно розширить права громадян на соціальний захист від безробіття.
ОП-ЗЖ ініціює створення ТСК щодо розслідування невиконання рішень Конституційного Суду у сфері соціального захисту громадян
21 травня 2020
Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська зареєструвала проект Постанови №3514 «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування невиконання рішень Конституційного Суду України у сфері соціального захисту громадян».
ОП-ЗЖ вимагає від ВР зосередитися на вирішенні соціально-економічних проблем та досягненні миру на Донбасі
29 квітня 2020
Напередодні позачергового засідання парламенту, запланованого на 30 квітня, парламентська фракція «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА -ЗА ЖИТТЯ» направила лист до голови ВР Д. Разумкова з вимогою включити до порядку денного роботи парламенту законопроекти та рішення, спрямовані на подолання епідемії COVID-19, надання допомоги українським громадянам, підтримку національної економіки та відновлення миру в Україні.
ОП-ЗЖ наполягає на внесенні до порядку денного найближчого засідання ВР Постанови «Про відзначення 75-ї річниці Перемоги»
29 квітня 2020
Про це йдеться у листі народних депутатів від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ на ім'я голови Верховної Ради Дмитра Разумкова.
ОП-ЗЖ зареєструвала законопроект про списання заборгованості населення за житлово-комунальні послуги, яка виникла станом на 1 січня 2020 року
12 квітня 2020
Депутати-опозиціонери зареєстрували у Верховній Раді законопроект «Про списання заборгованості населення за постачання природного газу, централізоване опалення та постачання гарячої води, постачання електричної енергії, що сформувалась станом на 1 січня 2020 року» (реєстр. номер 3323), який сприятиме відновленню соціальної справедливості в Україні.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАФОРМА - ЗА ЖИТТЯ зареєструвала законопроект, який захистить громадян від негативних наслідків підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги
11 квітня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ зареєстрували у Верховній Раді Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо захисту громадян від негативних наслідків підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги (реєстр. №3324).
×
Приєднатися