Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Звернення до громадян України відносно підтримки електронних петицій щодо відновлення авіасполучення з РФ та залізничного сполучення з Кримом

Майже 4 роки тому – восени 2015 року ‒ одержимі антиросійською істерією представники режиму Порошенка ‒ Яценюка ухвалили рішення про припинення авіасполучення між Україною та Росією. Цей популістський крок, спрямований на переривання ділових та родинних зв’язків між громадянами наших держав, був важливою складовою політики розпалювання ворожнечі та ксенофобії, допомагав утримувати владу і набивати грішми власні кишені, відволікаючи увагу суспільства від корупції та крадіжок.

Ганебне для цивілізованої європейської країни рішення перетворило мільйони українців на заручників політики печерного націоналізму та радикальної русофобії.

Влада цинічно знехтувала потребами пересічних українців, які виїжджали до РФ, щоб відвідувати родичів, навчатися, працювати, подорожувати. Унаслідок введення заборони на пряме авіасполучення на регулярній та чартерній основі між Україною й РФ фінансові витрати на квиток з Києва до Москви для громадян України збільшилися приблизно вдвічі, а час подорожі тепер становить вже не одну, а чотири години.

Ще гірша ситуація склалася з транспортним сполученням із АР Крим. Влада, яка на словах начебто опікувалася проблемами мешканців півострова, фактично перейшла до політики блокад та заборон. Зокрема, припинила залізничне сполучення з Кримом ще у грудні 2014-го.

Заборона авіасполучення з Росією та залізничного сполучення з Кримом, яку впродовж багатьох років обстоювали представники антинародного режиму Порошенка ‒ Яценюка ‒ Парубія ‒ Гройсмана, є неприпустимою в демократичній європейській державі.

Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя» звертається до всіх свідомих, прагматичних громадян України із закликом підтримати петицію № 22/067008-еп «Повернути авіасполучення з РФ» та петицію № 22/066922-еп «Пустити потяги до АР Крим до початку руху потягів через Кримський міст у грудні 2019».

Ми переконані: президент України Володимир Зеленський,  який здобув народну підтримку на президентських виборах зокрема й завдяки зваженим заявам про відновлення діалогу та відношень з РФ, має негайно припинити політику радикальної русофобії, що шкодить інтересам громадян та держави Україна.

 

Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 20 серпня 2019
×
Приєднатися