Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Зе-влада заганяє країну у боргову яму

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Уряд не в змозі вивести з кризи економіку і забезпечити соціальні гарантії для українських громадян. Єдиний рецепт «виживання» у цих бездарних чиновників - позичити, щоб дотягнути до наступного траншу.

26 квітня уряд розмістив єврооблігації на 1,25 мільярда доларів майже під 7% річних. У минулому році державний борг зріс із 50,3% до 60,8% ВВП. І в цьому році буде залишатися набагато вищим від безпечного рівня, рекомендованого для країн, що розвиваються. На обслуговування держборгу вже необхідно стільки ж, скільки виділяється на всю медицину з Державного бюджету. Але майбутні ризики владу не бентежать, вона продовжує жити одним днем.

Кабмін не має ні чіткої програми дій, ні розуміння пріоритетів. Кредитні кошти витрачаються безконтрольно. В уряду величезні проблеми з виконанням соціальних зобов'язань. Бракує коштів на своєчасні виплати заробітних плат і оплату «лікарняних». Вже доводиться позичати навіть для того, щоб не зірвати виплату пенсій. Зате ні на мить не зупиняється корупція на великих будівництвах.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає від влади припинити бездумне нарощування державного боргу. Терміново переглянути Державний бюджет. Урізати витрати на силовиків і чиновників. Припинити розкрадання державних коштів під гаслами «великих будівництв».

Гроші необхідно витрачати на подолання кризи в економіці та підтримку українських сімей. А уряду безвідповідальних випадкових правителів пора поступитися місцем відповідальним керівникам. У цієї влади немає перспектив, потрібно зберегти перспективу для країни!

Опубліковано: 27 квітня 2021
×
Приєднатися