Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Зе-влада підсіла на наркотик протизаконного популізму і політичних переслідувань

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ

Запустивши маховик політичних репресій, українська влада не може зупинитися. Заяви та дії її представників виходять все далі за рамки норм Конституції, принципів демократії та здорового глузду. Так, в ефірі одного з українських політичних ток-шоу Секретар РНБО Олексій Данилов допустив, що у разі засудження Віктора Медведчука його можуть обміняти на українців, ув‘язнених у російських тюрмах.

Вже перші слухання у так званій «справі Медведчука» показали повну відсутність доказів і сфабрикований характер звинувачень. Але представників режиму це не хвилює. Вони продовжують тиснути на суд, будувати плани розправи над опозиціонерами. Намагаються перетворити їх у політичних заручників.

Перебуваючи в ейфорії від вседозволеності та безкарності, українська влада скочується до відвертої диктатури. Позасудове покарання для власних громадян, накладення санкцій, відлучення майна, політичний терор, утримання політичних заручників - подібними методами діяв Адольф Гітлер у 30-х роках минулого століття. Владі здається, що диктаторські замашки додадуть їй популярності. Але це тільки руйнує українську державність.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає від влади зупинити політичний терор проти опозиції. Припинити антиконституційні дії та провокаційні заяви, повернутися до дотримання Конституції, прав людини і громадянина. Забезпечити політичне врегулювання конфлікту на Донбасі у відповідності з Мінськими угодами. А не будувати плани, як перетворити українських громадян, опозицію на заручників курсу з продовження протистояння.

Опубліковано: 15 травня 2021
×
Приєднатися