Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Зе-влада годує зовнішніх управлінців за рахунок українського народу

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Президент Зеленський в черговий раз довів, що для нього і його партії інтереси українських громадян – порожній звук. Тому, незважаючи на протести і обурення людей, парламентська монобільшість прийняла, а президент підписав Закон, який дозволяє зняти обмеження на зарплати членам наглядових рад державних компаній. Тепер на вимогу МВФ і ЄС іноземні "наглядачі" в держкомпаніях будуть знову отримувати мільйони, а українські громадяни – боротися з бідністю.

Зе-влада перетворила Україну на "банкомат" для іноземних кредиторів та їхніх агентів в Україні. Десятки мільярдів гривень йдуть на виплати зовнішніх боргів. Ще сотні мільйонів – у кишені різноманітних гастролерів, які годуються на українських державних компаніях. А для українського народу у Зе-команди інша програма: знищення безкоштовної медицини, закриття шкіл і лікарень, зростання тарифів та скорочення субсидій. Злиденний прожитковий мінімум і 67 доларів мінімальної пенсії в проекті бюджету на наступний рік. І не має значення, що половина українських сімей вже за підсумками 2020 року можуть опинитися за межею бідності.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ засуджує антинародну і несправедливу політику, яку проводить Зе-влада під диктовку іноземних кредиторів. Україні потрібна чесна реструктуризація зовнішніх боргів, а не життя за директивами МВФ!

Ми будемо вимагати, щоб до проекту Державного бюджету на наступний рік були внесені наші пропозиції. У тому числі про підвищення прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати і пенсії. Про збільшення державного фінансування медицини та освіти.

Ми будемо добиватися, щоб був прийнятий наш законопроект, який на постійній основі обмежує зарплати в державному секторі на рівні 10 мінімальних заробітних плат. А влада, яка ставить інтереси зовнішніх кредиторів вище потреб українського народу – відправлена ​​у відставку!

Опубліковано: 6 жовтня 2020
×
Приєднатися