Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Зе-влада повинна припинити «театр» навколо мирних переговорів і забезпечити політичне врегулювання конфлікту на Донбасі

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ

«Дипломатичний театр» Зе-влади навколо переговорів про вирішення конфлікту на Донбасі повністю збанкрутував. Учасники переговорів, призначені Зеленським, забезпечити політичне врегулювання конфлікту на Донбасі не можуть і до цього навіть не прагнуть. Взяті на себе політичні зобов'язання Зе-влада не виконує і використовує зустрічі на міжнародному рівні лише для піару. Замість діалогу, орієнтованого на результат, імітує «бурхливу діяльність» за рахунок кадрових перестановок і провокаційних заяв про перегляд Мінських угод.

Як наслідок під загрозою зриву опинився переговорний процес у рамках Нормандської четвірки на рівні радників і Нормандський формат переговорів в цілому. Про що свідчить лист заступника Глави адміністрації Президента Росії Дмитра Козака на адресу представника ФРН та інших учасників переговорів.

«Спокійна реакція» на ситуацію, що склалася, про яку заявив керівник офісу Президента України Андрій Єрмак, зайвий раз свідчить про небажання влади досягати миру і єдності країни. Зе-команду влаштовує «заморожений конфлікт», двадцять п'ять років нескінченної конфронтації і розколу України, до чого вони вже почали готувати суспільство. Але така позиція не влаштовує українських громадян. Український народ не має наміру сьомий рік терпіти розділові лінії, кризу і злидні, на яку їх прирікала політика Порошенка-Зеленського.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає від влади припинити демагогію про «складну дипломатичну гру» і виконати взяті на себе зобов'язання. По-справжньому проявити ініціативу та активну позицію Україна може, тільки почавши реалізацію політичної частини Мінських угод. Забезпечивши розробку і прийняття законів, узгоджених на зустрічі глав держав і урядів Нормандське четвірки у Парижі в грудні минулого року.

Можна «спокійно ставитися» до листів політиків, але не можна бути байдужими до смертей, розрухи і бідності людей. На виборах українські громадяни голосували за мир, а не за циніків, які догоджають радикалам, заграють з партією війни і влаштовують театральні вистави на міжнародному рівні. Зе-влада зобов'язана повернути в Україну мир або піти у відставку слідом за своїм ідейним натхненником Порошенком.

Опубліковано: 31 липня 2020
×
Приєднатися