Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Зе-влада бореться з російською мовою і заграє з націонал-радикалами

У четвер, 29 квітня, в порушення Конституції України та Європейської хартії регіональних мов, Уповноважений із захисту державної мови склав акти на трьох депутатів Миколаївської міської ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ. Мотивувалося це тим, що депутати порушили українське законодавство, тому що використовували російську мову під час сесії міськради.

Хотілося б нагадати, що згідно з Конституцією і Хартією регіональних мов, розвиток і використання громадянами російської та інших мов національних меншин має бути гарантовано владою.

При цьому нещодавній марш в центрі Києва, що був присвячений дивізії СС «Галичина», не викликав жодної реакції з боку української влади.

Зігуючі учасники акції ніяких нарікань і зауважень не викликали. Те, що ведеться відкрита пропаганда нацизму і фашизму, нікого з можновладців не бентежить.

Не російська мова та громадяни України, які на неї розмовляють, а саме таки молодики сьогодні становлять небезпеку для держави, є головною загрозою демократичному майбутньому нашої країни і руйнують її міжнародну репутацію.

Ми вимагаємо від влади жорсткої реакції на дії тих, хто пропагує війну, насильство, ксенофобію, розпалює міжетнічну, расову та релігійну ворожнечу, зазіхає на права людини.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ не змінить своїм принципам і буде захищати російськомовних громадян, представників усіх національних громад, які проживають в Україні.

Миколаївська міська організація ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ

Опубліковано: 30 квітня 2021
×
Приєднатися