Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Зе-команда здає суверенітет України і судову владу під контроль зовнішніх кредиторів

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Влада цілеспрямовано здає суверенітет країни. Під диктовку МВФ уряд руйнує медицину, освіту і заганяє українців у злидні. Зе-команда відкриває доступ іноземців до скуповування землі та природних ресурсів. Тільки з відома кредиторів проходять призначення до антикорупційних органів. Іноземні наглядачі над державними компаніями отримують мільйонні зарплати за розорення українських підприємств. Тепер під зовнішній контроль «слуги» збираються поставити і українське правосуддя.

При розгляді законопроекту про судоустрій провладна парламентська більшість проголосувала за чергову антиконституційну поправку. Ці «народні депутати» віддали іноземним ставленикам контроль над формуванням Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Тепер представники іноземних кредиторів отримають ключову роль у формуванні суддівського корпусу України. Іноземним кредиторам потрібні судді-маріонетки, які будуть захищати тільки їхні інтереси.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ виступає проти так званої судової реформи, розпочатої владою. Це відверта здача національних інтересів. Бездарна Зе-команда, що сидить на «кредитній голці», перетворює Україну на кредитну колонію. Замість обіцяного народовладдя і демократії український народ отримав антинародний диктат кредиторів та їхніх маріонеток.

Україні потрібна влада, яка буде захищати інтереси народу. Забезпечить розвиток економіки, звільнить країну від кредитної залежності та відновить національний суверенітет. Чим швидше відбудуться нові вибори, тим більше в України шансів зберегти свою незалежність.

Опубліковано: 29 червня 2021
×
Приєднатися