Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Зелена влада та її сателіти з партій війни продовжують фальсифікувати вибори в Донецькій області

Заява Донецької обласної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

 

У територіальну виборчу комісію Волноваського регіону представники партії «Наш край», шляхом незаконного заволодіння особистими даними людей і підробці документів, подали у своїх виборчих списках чотирьох кандидатів, яких раніше на партійній конференції в депутати районної ради Волновахи висунула ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ.

Мета даної фальсифікації – вибити з виборчих перегонів найбільш рейтингових кандидатів від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Волноваського району – Сергія Тахтарова, Сергія Кирилова, Сергія Демченка та Сергія Головка. Згідно з виборчим законодавством, у разі дублювання кандидатів у списках різних партій, виборча комісія відмовляє в їх реєстрації.

Наша команда готує заяву в поліцію за фактом незаконного заволодіння персональними даними наших партійців, а також про підробку документів партією «Наш край».

Спочатку влада не дала провести вибори в обласні ради Донецької та Луганської областей.  Потім вони скасували вибори в 18 ОТГ Донбасу, позбавивши тим самим права голосу понад 500 тисяч українців. Також ми бачили каруселі зі зміною виборчої адреси на півдні Донбасу – в Мангуші та сусідніх селищах, де всього за дві доби влада надала нові виборчі адреси понад півтора тисячам бійців добровольчих батальйонів. У Слов'янську ми боремося за реєстрацію Павла Придворова, якому, без пояснення причин, ТВК відмовила в прийомі. Така ж ситуація в Добропіллі та інших містах, де перемога членів команд ОП-ЗЖ не викликає ні в кого сумніву.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ зробить все, щоб добитися реєстрації своїх кандидатів для участі в місцевих виборах, не допустити в Донбасі захоплення влади партіями війни, захистити та відстояти інтереси людей.

Опубліковано: 26 вересня 2020
×
Приєднатися