Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Зеленський не здатний забезпечити безпеку громадян і повинен піти у відставку

Сьогодні народного депутата від «Опозиційної платформи ‒ За життя» Олега Волошина перед Верховною Радою України облили зеленкою, йому та його помічниці відкрито погрожували у присутності співробітників поліції.

Коли подібні події відбуваються у центрі Києва, перед будівлею Верховної Ради України, при працівниках правоохоронних органів, можна зробити лише один висновок: насильство, яке плекала та підтримувала влада Порошенка і яке цілком влаштовує команду Зеленського, відчуває себе абсолютно вільно. Спираючись на підтримку своїх заокеанських господарів на чолі із Соросом та численними псевдодемократичними грантоїдськими інститутами, усвідомлюючи свою безкарність, націонал-радикали зважуються на все більш цинічні та демонстративні акції.

Цей напад ‒ помста за принципову позицію Олега Волошина в питаннях боротьби проти зовнішнього управління Україною, за відновлення суверенітету і незалежності нашої країни.

«Опозиційна платформа ‒ За життя» заявляє про нездатність чинної влади забезпечити конституційний правопорядок і захистити не лише простих громадян, а й осіб, які виконують функції держави, під час здійснення ними своїх повноважень.

«Опозиційна платформа ‒ За життя» вимагає, щоб Зеленський і його команда, безпорадні й такі, що провокують розгул націонал-радикалізму, подали у відставку.

 

Партія «Опозиційна платформа За життя»

Опубліковано: 21 липня 2020
×
Приєднатися