Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Зеленський використовує СБУ для цинічної фальсифікації підтвердження своїх брехливих звинувачень

Низка ЗМІ повідомляє нові факти, пов'язані з незаконними оперативно-слідчими заходами щодо народних депутатів від партії «Опозиційна платформа – За життя». Опублікована інформація свідчить про те, що влада використовує Службу безпеки України для політичного розшуку, переслідуючи народних депутатів з політичних мотивів, здійснюючи у такий спосіб моральний терор.

Особливе занепокоєння викликає інформація про готовність керівництва СБУ залучати до здійснення незаконних дій підконтрольні їм праворадикальні організації.

Таким чином замовник цього політичного переслідування прагне приховати суспільно важливу інформацію про те, що влада ставить завдання перед спецслужбами і не тільки визначає конкретні цілі для терору, а й інструктує правоохоронців, нав'язуючи їм висновки і бажані звинувачення. Влада має намір безпідставно і з використанням фальсифікацій звинуватити партію «Опозиційна платформа – За життя» в отриманні міфічного «російського фінансування».

Прагнення Зеленського таким шляхом очорнити нашу політичну силу, яка фінансується абсолютно прозоро і в повній відповідності з вимогами законодавства, очевидно: 31 серпня 2019 року президент Зеленський у постановочному інтерв'ю на телеканалі «1+1» заявив: «Партія Медведчука, там є ще чимало запитань, це його партія або там тимчасове об'єднання, і хто вони такі. Є великі питання, звідки у них гроші на фінансування партії, звідки гроші на фінансування каналів. У нас є відповіді – обсяги кеша, звідки і з якої країни вони все це отримують. І це буде дуже гучна історія, яка дуже погано закінчиться».

Сьогодні президент Зеленський, який усвідомлює наклепницький характер подібних заяв і бажає уникнути неминучої юридичної і політичної відповідальності за брехливі звинувачення, готовий використовувати правоохоронні органи для вчинення тяжких злочинів. Утіленням цього бажання є дії керівництва та співробітників СБУ, які, згідно з інформацією, опублікованою в ЗМІ, отримали завдання організувати стеження і збір конфіденційної інформації про керівництво партії та народних депутатів від «Опозиційної платформи – За життя»: Медведчука В. В., Шуфрича Н. І., Козака Т. Р., Німченка В. І., Загороднього Ю. І., Колтуновича О. С., Волошина О. А., Дунаєва С. В., Столара В. М., Абрамовича І. О., Приходько Н. І., Пономарьова О. С.

«Опозиційна платформа – За життя» підкреслює, що ці депутати не є фігурантами кримінальних справ, їм не повідомлялося про підозру, і щодо них Верховна Рада не надавала дозволу на притягнення до кримінальної відповідальності. Отже, здійснення щодо них будь-яких оперативно-розшукових або слідчих дій є незаконним і містить ознаки кримінальних злочинів.

Заявляємо, що за незаконні дії керівництва і співробітників СБУ передбачена кримінальна відповідальність відповідно до статей 14, 170, 182, 344, 356, 365, 371 КК України.

 

Партія «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 20 листопада 2019
×
Приєднатися