Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Захистити свої мовні права громадяни зможуть тільки на виборах

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ-ЗА ЖИТТЯ

Надії на справедливе рішення Конституційного Суду, яке захистить мовні права мільйонів російськомовних українських громадян і представників інших національних громад, не виправдалися. Сьогодні Конституційний Суд відступив під тиском влади і, не довго думаючи, схвалив дискримінаційний закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

 Зе-влада вже не раз зрадила і обдурила своїх виборців. Всупереч своїм обіцянкам вона зробила все, щоб посилити «спадщину» режиму Порошенко, який знищив мовні права національних меншин. Для цього треба було ввести ще більше обмежень і квот, дискредитувати і підпорядкувати судову владу. Зе-команда не зупинилася ні перед чим.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вважає вердикт Конституційного Суду щодо мовного законодавства необ'єктивним і кон'юнктурним політичним рішенням. Це рішення - симптом паралічу судової системи. Відтепер в українських громадян немає прав, і немає можливості їх захистити. Але ми не припинимо боротьбу за відновлення культурної рівноправності. Будемо домагатися скасування всіх дискримінаційних законів, що обмежують права російськомовних громадян і представників інших національних громад вільно говорити, слухати і вчитися на мові своїх родин.

Тепер доля прав людини в Україні буде вирішуватися тільки на виборах. Єдина можливість припинити знущання - об'єднатися і на наступних виборах підтримати ОП-ЗЖ. Ми єдина політична сила, яка гарантує відновлення демократії та забезпечення рівноправності для всіх українських громадян.

Опубліковано: 14 липня 2021
×
Приєднатися