Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Запорізькі опозиціонери засуджують політичне переслідування владою Віктора Медведчука і вимагають припинити правове свавілля

Заява Запорізької регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ

Безпрецедентні за своїм нахабством, грубому нехтуванню норм законодавства України дії щодо одного з лідерів нашої партії Віктора Медведчука та інших однопартійців, змушує нас заявити рішучий протест!

Ціла низка подій, що пов'язана з голослівними звинуваченнями на адресу авторитетних і шанованих політиків, обшуки і підпали, закриття популярних телеканалів говорять про те, що влада просто боїться своїх опонентів, цинічно влаштовуючи «шоу» на догоду націоналістам і західним «партнерам». Одночасно - закриваються очі на катастрофічне становище в економіці країни, безробіття, міграцію і зубожіння населення.

Ми рішуче заперечуємо проти цілеспрямованого тиску на суд, розпалювання багаття брехні в засобах масової інформації!

Від імені всіх розсудливих жителів Запорізької області, членів партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ», наших виборців хочемо висловити слова підтримки на адресу голови Стратегічної і Політичної ради нашої партії Віктора Медведчука, Тараса Козака, членів їх сімей та інших однопартійців, що піддаються жорсткому тиску і переслідуванню з боку владних структур!

Замість конкретної роботи на благо України влада виконує забаганки заокеанських емісарів, перетворюючи країну в колонію! Так не повинно бути і не буде! Ми будемо захищати країну і її громадян цивілізованим, правовим шляхом! Закон повинен бути однаковий для всіх!

 

Володимир КАЛЬЦЕВ, народний депутат України,

голова Запорізької регіональної організації

ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»

 

Андрій Розумович, заступник

керівника Запорізької регіональної організації

ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»

 

Павло МАТВІЄНКО, заступник

керівника Запорізької регіональної організації

ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»

Опубліковано: 14 травня 2021
×
Приєднатися