Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Захід навчив режими Порошенко-Зеленського справжньому патріотизму

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ

Коли питання стосується національних економічних інтересів відповідальні уряди забувають про надумані ідеологеми. Це чітко показала угода, досягнута США і ФРН щодо "Північного потоку-2". Українські режими Порошенко-Зеленського отримали від Заходу наочний урок справжнього патріотизму.

Сім років режим Порошенко, а потім послідовник його політики - режим Зеленського, боролися з "російським газом". Перебуваючи під зовнішнім управлінням, Порошенко-Яценюк у 2014 році оголосили "відмову від російського газу" і почали "газову війну", продовжуючи при цьому купувати у Росії нафту і нафтопродукти, добрива та багато інших товарів. Ця бездарна політика подвійних стандартів призвела до катастрофічного зростання цін і тарифів на газ для населення і промисловості. Влада вигадували "обхідні схеми", "реверси", формули "Дюссельдорф +", інші казки, а ціни на газ в Україні росли.

Зараз стало ясно, що через свої політичні ігрища Порошенко і Зеленський угробили транзитний потенціал української ГТС. Вся їх енергетична "політика" виявилася повністю провальною, загнала людей у ​​злидні і завдала мільярдних збитків національній економіці. "Північний потік-2" запрацював, а Зеленський і Порошенко політичні банкрути.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ заявляє, що після оголошення угоди США і Німеччини щодо "Північного потоку-2", Зеленський і його бездарний уряд мають піти у відставку за втрату головного енергетичного активу України, а також за величезні багаторічні економічні втрати, знищення транзитного потенціалу нашої країни. Ми вимагаємо проведення дострокових парламентських виборів, зміни безглуздої влади, поки вона не розпродала і не розгубила залишки національних багатств і не занапастила нашу державу.

Опубліковано: 22 липня 2021
×
Приєднатися