Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Закрити або знищити неугодні ЗМІ ‒ так «Зе!Команда» розуміє свободу слова

Правове свавілля і боротьба з незалежними ЗМІ стали візитною карткою нової, так званої демократичної влади. Зачистити інформаційний простір від неугодних медіа, зацькувати журналістів і, як наслідок, знищити свободу слова в країні ‒ все те, що свого часу не встиг або не зміг зробити режим Порошенка, сьогодні успішно втілює в життя «Зе!Команда».

Заява члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергія Костинського про те, що цей орган має намір звернутися до суду щодо анулювання ліцензії телеканалу NewsOne, оскільки в Нацраді «зафіксували факти, які мають ознаки розпалювання ворожнечі в українському суспільстві», ‒ це єресь позамежного масштабу. Втім, чого ще чекати від органу, який навіть у спробі налагодити діалог і провести телеміст з росіянами (телеміст «без політики і без політиків») вбачає «мову ворожнечі»? І щодо позиції Костинського, що з'явилася ще до засідання регулятора з цього питання: уже сьогодні видно, яким буде рішення Нацради ‒ вірити в її незаангажованість у таких умовах абсолютно неможливо.

Заява Сергія Костинського, та ще на тлі оприлюдненої в ЗМІ інформації про те, що глава Офісу президента Богдан готує рейдерське захоплення телеканалу «112 Україна», свідчить про системний і цілеспрямований наступ на медіа, які дотримуються принципів об'єктивності та неупередженості, надаючи українцям достовірну інформацію про ситуацію в країні.

Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя» як єдина політична сила, яка відразу ж відкрито заявила, що знаходиться в опозиції до нової влади, вимагає від представників «Зе!Команди» дати вичерпні відповіді на такі питання.

Чому правоохоронні органи порушують кримінальні справи проти неугодних владі телеканалів, причому роблять це за юридично нікчемними звинуваченнями?

Чому й досі не знайшли тих, хто обстріляв з гранатомета будівлю телеканалу «112 Україна»?

Чому влада ніяк не відреагувала на заклик народного депутата Висоцького розстрілювати неугодні телеканали з ПТКРів?

Очевидно, що на ці питання у влади немає відповідей. І не буде. Президент Володимир Зеленський, звернувши з шляху демократії та повторюючи помилки свого попередника, упевнено рухається до диктатури. Але якщо Порошенку на це знадобилося кілька років, то Зеленському ‒ всього 100 днів.

 

 Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 23 серпня 2019
×
Приєднатися