Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви «Голосу» соросенят – скиглення грантових утриманок

25 листопада 2020 року прес-служба Політичної партії «Голос» опублікувала інформацію про те, що депутат фракції «Голосу» у Верховній Раді Я. Юрчишин направив до Офісу генерального прокурора та ДБР заяву про нібито скоєне народним депутатом України Р. Кузьміним кримінальне правопорушення, яке полягає в тому, що опозиційний депутат «ініціював неправомірну кримінальну справу про визнання Революції Гідності "державним переворотом"».

Зважаючи на це, «Опозиційна платформа – За життя» заявляє, що подібна провокація і неправдиве, безпідставне звинувачення з боку представників партії «Голос» у дні річниці Революції Гідності є не чим іншим, як маніпуляцією фактами, спрямованою на перешкоджання об'єктивному розслідуванню подій, які були дуже болісними і мали довгострокові тяжкі наслідки для всієї держави та Українського народу, і використанням повноважень народних депутатів для формування, нав'язування і просування підтримуваної партією «Голос» оцінки подій 2013–2014 років як єдино правильної ідеології, що прямо суперечить статті 15 Конституції України.

Жоден із членів парламентської фракції Політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» у Верховній Раді України, включно з Р. Кузьміним, ніколи не стверджував, що Революція Гідності є «державним переворотом». Навпаки, визнаючи право Українського народу на публічне вираження свого волевиявлення в будь-яких не заборонених законом формах, Р. Кузьмін заявляв, що у 2013–2014 роках свідомі громадяни вийшли на вулиці захищати свої переконання. Однак масовими народними протестами скористалися нечисті на руку політики, які, прикриваючись гаслами Революції Гідності, зробили свою справу: узурпували владу, в не передбачений законом спосіб усунувши Президента від ухвалення управлінських рішень.

Заява народного депутата Р. Кузьміна про узурпацію влади під час Революції Гідності подана у серпні цього року за результатами всебічного аналізу заяв українських і закордонних політиків: Д. Жванії, А. Деркача, Р. Джуліані. Досудове розслідування за викладеними в заяві відомостями розпочато 1 жовтня 2020 року в кримінальному провадженні № 42020000000001885. Майже два місяці компетентні правоохоронні органи виконували свою роботу в рамках кримінального процесуального законодавства. І лише у дні річниці Революції Гідності окремі нечесні політики, спотворюючи істину, стали робити заяви про цю справу, які не відповідають дійсності.

«Опозиційна платформа – За життя» заявляє, що спроби окремих народних депутатів перекрутити факти і не допустити об'єктивного розслідування подій, пов'язаних зі зміною влади у 2013–2014 роках, є не лише грубим втручанням у діяльність опозиційних народних депутатів, які прагнуть захистити права своїх виборців, а й тиском на правоохоронні та слідчі органи. Тому ми вимагаємо від провладних і співчуваючих їм представників інших політичних сил утриматися від поширення недостовірних і маніпулятивних заяв до оприлюднення компетентними правоохоронними органами своїх офіційних висновків у кримінальному провадженні № 42020000000001885.

 

Партія «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 26 листопада 2020
×
Приєднатися