Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заява Запорізької регіональної організації ОП-ЗЖ

Замість того щоб займатися життєво важливими питаннями, спрямованими на відновленням миру і реальної незалежності нашої держави, на розвиток її економіки і підвищення рівня життя громадян, на відновлення системи охорони здоров'я та соціального захисту, команда Зеленського пішла на відкритий терор і дискредитацію своїх політичних супротивників, здійснюючи їх руками спецслужб.

Услід за закриттям неугодних телеканалів, які розповідали українським громадянам про безсилля і непрофесійність керівництва країни; услід за протизаконними санкціями щодо представників ОП-ЗЖ Віктора Медведчука, його дружини, Тараса Козака, які мають сміливість висловлюватися від імені тієї частини українців, яка не бажає жити у колонії під зовнішнім управлінням і хоче мирних та конструктивних відносин з усіма сусідами, – після цих протиправних кроків влада пішла ще далі у своєму моральному й політичному падінні, вдавшись до прямого тиску і залякування членів опозиції.

Так, 30 березня силовики СБУ і Генпрокуратури провели 20 обшуків у партійців ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ та активістів громадського руху «Український вибір - Право народу» у Києві та Київській, Одеській, Миколаївській, Черкаській, Херсонській, Хмельницькій, Кіровоградській, Закарпатській областях .

Під виглядом розслідування з формулюванням пошуку доказів здачі Криму (!) співробітники СБУ прийшли рано вранці з обшуком в оселю депутата Болградської райради Віталія Градинара, колишнього члена «Українського вибору». Вони не прийшли до Турчинова чи Порошенка, на яких лежить пряма відповідальність за здачу українських інтересів в Криму. Спецслужби прийшли до рядових членів громадського руху, вся вина яких зводиться до того, що осередки організації були зареєстровані у всіх регіонах України, у тому числі й в АРК (що на той час було абсолютно нормальним і законним явищем).

Соромно, що саме цей факт спецслужби подали громадськості з формулюванням «участь в анексії Криму», яку вони нібито розслідують!

Одночасне проведення обшуків у різних містах «по команді» вчергове доводить наявність політичного переслідування в усіх вироблених діях.

По-перше, з досить туманного змісту ордерів на обшук неможливо навіть приблизно уявити, що ж конкретно шукала Служба безпеки і який причинно-наслідковий зв'язок діяльності громадського руху у ті часи з подіями в Криму.

По-друге, за результатами проведених обшуків у південних регіонах жодних речей чи документів не вилучили, хоча СБУ вже поспішила повідомити громадськість про «доказову базу», зібрану за результатами ранкових рейдів і долучену до матеріалів деяких кримінальних проваджень.

І по-третє, інакше як прямою розправою та моральним терором щодо опозиціонерів назвати такі «слідчі дії» неможливо, адже обшуки здійснювалися у приватних будинках і квартирах, без попереднього виклику на допит, у присутності родичів, що робилося умисно, з метою посилити тиск .

Запорізька регіональна організація ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ заявляє, що чергова хвиля політичних репресій і відверта фальсифікація кримінальних проваджень командою Зеленського проти нашої партії і її представників – це нехтування засадами права і демократії. Все, що робить влада монобільшості, свідчить лише про одне – спробу узурпації влади і знищення політичних опонентів. Ми не дозволимо владі вчиняти подібні антиконституційні дії і будемо захищати нашу позицію в судах.

Опубліковано: 1 квітня 2021
×
Приєднатися