Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заява Марчевського щодо блокування YouTube-каналів «112 Україна», NewsOne і ZiK

Обмеження доступу до YouTube-каналів «112 Україна», NewsOne і ZiK ‒ маленька перемога Зеленського в бою за свій рейтинг і велика поразка України у війні з диктатурою. Відомо, що YouTube позбавив українських користувачів доступу до цих каналів через щоденні запити від Офісу Президента України. За нашими даними, питання блокування каналів курирували особисто Президент Зеленський і міністр культури Ткаченко.

Президент країни, в якій 7 років тривають бойові дії, в якій пенсіонери помирають від голоду, країна, де рахунок за комуналку може перевищувати пенсію, де повністю провалена вакцинація, де, по суті, немає доріг і медицини, немає поліції й освіти ‒ бореться з YouTube-каналами. Абсурд. Очевидно, що YouTube вважає запити Банкової безпідставними, тому не заблокував наші канали, а лише відреагував на щоденні звернення української влади, яка вважає, що у такий спосіб врятує себе від критики.

Запам'ятайте: ми завжди ходитимемо слідом за вами. Наші журналісти не дадуть вам потай украсти ні гривні. Усі ваші схеми з контрабандою, «Великими будівництвами», закупівлями, «обнальними майданчиками», вугіллям, газом і вакцинами відразу ж будуть оприлюднені на всю Україну. Ще ніхто не вигравав у війні з журналістами.

Ми вже звернулися до офісу YouTube в Дубліні з апеляцією на рішення про обмеження доступу. Також ми відкрили нові майданчики, з яких українські глядачі можуть отримувати нову інформацію.

 

Прес-служба молодіжного крила ОПЗЖ

Опубліковано: 24 квітня 2021
×
Приєднатися