Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

За розголошення військових секретів Абромавічуса має бути відправлено у відставку та притягнуто до кримінальної відповідальності

Українське інтернет-видання «Страна.ua» оприлюднило документи, які свідчать про те, що військові фахівці Сполучених Штатів Америки отримали доступ до оборонних підприємств України, зокрема доступ до виробничих приміщень, документації, списків постачальників і технологій.

Дев'ятиденний тур представників американської розвідки об'єктами оборонного комплексу журналісти сором'язливо називають «аудитом», однак насправді це успішна розвідувальна операція, що передує одержанню повного контролю над військово-промисловим комплексом України.

Таке розпорядження голови «Укроборонпрому» Айвараса Абромавичуса свідчить про те, що Україна повністю перейшла під управління Сполучених Штатів ‒ не тільки під зовнішнє стратегічне, а й під оперативне. «Аудит» військово-промислового комплексу країни є прямою загрозою національній безпеці.

«Опозиційна платформа ‒ За життя» вимагає, щоб Верховний головнокомандувач, голова Ради національної безпеки і оборони України Володимир Зеленський дав свою оцінку розголошенню керівництвом «Укроборонпрому» державної, військової та комерційної таємниці.

Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя» заявляє: Айвараса Абромавічуса, який підписав це злочинне розпорядження, має бути негайно відправлено у відставку і притягнуто до кримінальної відповідальності.

 

Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 15 листопада 2019
×
Приєднатися