Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

За черговими репресіями проти Віктора Медведчука влада ховає свої офшорні скандали і бездарність

Незаконна і невдала спроба вручити нову підозру голові Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ, народному депутату України Віктору Медведчуку продемонструвала, що влада продовжує взятий нею злочинний курс на фальсифікацію кримінальних справ, розправу над політичними противниками, встановлення абсолютної диктатури Зеленського та його найближчого оточення.

Опричники з «Кварталу 95» вирішили «підкинути вугілля» у згасаючу справу проти голови Політради ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука. Сьогодні генпрокурор Ірина Венедіктова і голова СБУ Іван Баканов виступили з «новими», стократ абсурднішими звинуваченнями на його адресу. Цього разу ‒ в «підриві енергетичної безпеки країни». І зажадали мільярдної застави або взяття під варту. Симптоматично, що ці фальшиві, безпідставні «підозри» і рекордні суми застав виникли в період енергетичної кризи в країні та низки гучних офшорних скандалів, у яких замішані вищі представники Зе-влади.

Сама спроба вручення повістки, яка проводилася за процедурою, що порушує вимоги Кримінального процесуального кодексу, і порушувала права Віктора Медведчука, свідчить про повний нігілізм і неповагу до закону тих, хто дає, і тих, хто виконує замовлення щодо політичного переслідування як Віктора Медведчука, так і інших опозиційних політиків. Уже на початку процесуальних дій у новій кримінальній справі, ще до суду, працівники прокуратури домоглися повного фіаско.

По-перше, відкриття нової кримінальної справи обумовлено цілковитою безпорадністю органів прокуратури, нездатністю обґрунтувати свої позиції у першій кримінальній справі стосовно Віктора Медведчука, який оскаржує незаконне обрання йому запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту в Європейському суді з прав людини, де його скарги вже прийняті до розгляду.

По-друге (і це найголовніше), такими діями влада Зеленського прагне відволікти увагу від скандалів, які супроводжують діяльність Президента та його оточення: офшорного скандалу, пов'язаного з публікацією «Досьє Пандори», відставки голови Верховної Ради, покликаної остаточно поставити хрест на незалежності законодавчої влади, і низки інших так само кричущих подій.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ заявляє: те, що сьогодні влада вдається до таких брудних, маніпулятивних циркових прийомів, ‒ свідоцтво того, що вона остаточно загнала себе у безвихідь власною злочинною та антинародною політикою, про що наша партія постійно говорила.

Черговими грубими нападками оточення Зеленського хоче відвернути увагу людей від своїх катастрофічних провалів. Створити враження, що в енергетичній кризі та їхній власній корумпованості винні уявні «вороги». Але їм це не вдасться! ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ наголошує: всю відповідальність за тарифний геноцид, порожні сховища газу і вугілля, ризики зриву опалювального сезону і краху всієї енергетичної системи країни несе виключно чинна влада.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ заявляє: влада Зеленського перетворює країну на територію суцільного свавілля, тиранії та диктатури. Такі дії Зеленського і його оточення викликали справедливе обурення не лише в Україні, а й за кордоном. У безпардонну брехню влади вже ніхто не вірить.

Ми вимагаємо від Зеленського і його команди зупинити маховик політичних репресій. Припинити займатися грубими фальсифікаціями і підтасовуваннями. Досить шукати ворогів у середовищі опозиції. Сьогодні головний ворог України ‒ бездарна, некомпетентна і корумпована влада.

Щоб не допустити усвідомлення цього українським суспільством, марно намагаючись відвернути увагу від Зеленського, який зазнав повного фіаско, його оточення перетворює правосуддя на блазнювання, штампуючи кримінальні справи. І відповідальність за це неминуче настане, а ми докладемо всіх зусиль, щоб домогтися справедливості.

 

Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ЗА ЖИТТЯ

Опубліковано: 8 жовтня 2021
×
Приєднатися