Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

За порушення Конституції України Порошенко, Парубій і Гройсман мають нести кримінальну відповідальність

27 травня народні депутати України В. Німченко і Н. Шуфрич ‒ представники «Опозиційної платформи ‒ За життя» ‒ направили в Генеральну прокуратуру України і Державне бюро розслідувань депутатське звернення про внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань інформації за фактом можливого скоєння вищими посадовими особами держави ‒ президентом України Петром Порошенком, прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом та головою Верховної Ради Андрієм Парубієм ‒ дій, що спрямовані на захоплення влади і мають кваліфікуючі ознаки кримінальних правопорушень, передбачених частиною першою статті 109, частиною другою статті 364 Кримінального кодексу України.

Відповідно до приписів статей 5, 83 Конституції України, народ України є сувереном і єдиним засновником влади, який реалізує конституційні повноваження через своїх представників у законодавчому органі, що уповноважені формувати уряд. Коаліція депутатських фракцій, що об’єднує 226 депутатів, є єдиним суб’єктом, який згідно з Конституцією України наділений правом вносити пропозицію президенту України щодо кандидатури на посаду прем’єр-міністра України, а також подавати прем’єр-міністру пропозиції щодо кандидатур до складу КМ. Таким чином, будь-які рішення чи дії, спрямовані на зайняття зазначених посад у вищому органі виконавчої влади, можуть ухвалюватися і реалізовуватися за обов’язкової умови: наявності волевиявлення представників народу ‒ коаліції депутатських фракцій.

Беручи до уваги те, що коаліція депутатських фракцій у Верховній Раді припинила своє існування з лютого 2016 року (на це вказують і матеріали розглянутої Конституційним Судом України справи щодо відсутності коаліції), дії на той час президента України Петра Порошенка, голови ВР Володимира Гройсмана та першого заступника голови Верховної Ради Андрія Парубія містять кваліфікуючі ознаки злочинів, що полягають у зловживанні службовим становищем і захопленні влади. Вказані особи, діючи у змові, сфабрикували розгляд на засіданні парламенту питань про призначення на вищі державні посади.

Внаслідок протиправних дій вищих посадових осіб 14 квітня 2016 року за поданням президента Петра Порошенка Володимир Гройсман був призначений прем’єр-міністром, а також був сформований Кабінет Міністрів України без відповідних пропозицій щодо кандидатів на зайняття цих посад з боку коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді України. У той самий день за поданням неіснуючої коаліції першого заступника голови парламенту Андрія Парубія було обрано головою Верховної Ради. Той факт, що ці призначення здійснені за відсутності сформованої відповідно до статті 83 Конституції України коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді України, свідчить про узурпацію влади вищими посадовими особами.

По суті, формування нелегітимного уряду і призначення на посади потрібних осіб, що реалізують або курують злочинні схеми, зокрема «Роттердам+» і «Дюссельдорф+», дозволило владі проводити політику тарифного геноциду. А все антинародні закони, що йдуть врозріз з інтересами держави Україна, але вигідні міжнародним лихварям, приймалися Верховною Радою, керованою в ручному режимі спікером Парубієм.

Через бездіяльність ДБР Шевченківський районний суд м. Києва 7 червня зобов'язав Державне бюро розслідувань невідкладно внести до ЄРДР відомості щодо вчинення кримінальних правопорушень, про які йшлося у депутатському зверненні представників партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», і провести досудове розслідування.

Крім того, 5 червня Генеральна прокуратура України на підставі зазначеного депутатського звернення почала досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення вищими посадовими особами за попередньою змовою у неконституційний спосіб дій, спрямованих на захоплення державної влади протягом 2016‒2019 років, і подальше його проведення доручила слідчим центрального апарату Державного бюро розслідувань.

Вимога розслідувати всі злочини, вчинені вищими посадовими особами України: Порошенком, Гройсманом, Парубієм, ‒ це запит суспільства. Один з найбільш резонансних злочинів режиму Порошенка ‒ це узурпація влади.

Порошенко, Гройсман і Парубій, узурпувавши владу, проводили злочинну антинародну політику. Кабальні умови співпраці з МВФ, зовнішнє управління, антинародні рішення, драконівські реформи кліки Порошенка призвели до тотального зубожіння українців.

«Опозиційна платформа ‒ За життя» відповідально заявляє, що «партія війни і злодійства» відповість за всі злочини проти України та Українського народу.

 

Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 21 червня 2019
×
Приєднатися