Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Youtube і Google із США заблокували канал Медведчука, щоб українці не дізналися правду про біолабораторії та російську вакцину

Адміністрація сервісу Youtube, який належить американській корпорації Google, заблокувала канал Віктора Медведчука. Незважаючи на те що цей канал створений досить нещодавно, 21 березня 2019 року, він був дуже популярним у глядачів, мав більше ніж 71,6 тис. передплатників і 158 млн переглядів. Така популярність закономірна, оскільки Віктор Медведчук виступає за відновлення торговельно-економічних відносин з Російською Федерацією, захищає російську мову від дискримінації, виступає на захист єдиної канонічної православної церкви в Україні від гонінь і нападок, а також відстоює захист історичної пам'яті та бореться з переписуванням історії нашої країни, бере активну участь в роботі міжфракційного і міжпарламентського об'єднання, яке ставить собі за мету встановлення миру в Україні, проводить успішні переговори з лідерами держав, захищаючи інтереси України.

Youtube-канал Віктора Медведчука за цим показником залишив далеко позаду Youtube-канали інших українських політиків, таких як Президент України Володимир Зеленський (64,7 млн переглядів), Петро Порошенко (53,6 млн переглядів), Юлія Тимошенко (61,3 млн переглядів) та решта.

Блокування Youtube-каналу опозиційного політика, який виступає проти зовнішнього управління Україною з боку США, є актом політичної помсти за принципову позицію Віктора Медведчука, його активність, спрямовану на розслідування діяльності біолабораторій Пентагону на території України.

Припинення роботи Youtube-каналу Віктора Медведчука покликане перешкодити донесенню до Українського народу об'єктивної, невигідної Сполученим Штатам Америки інформації про вакцину «Супутник V», розроблену Національним дослідницьким центром епідеміології та мікробіології імені М. Ф. Гамалії. Нагадаємо: для недопущення вакцинації українців, збільшення числа жертв серед населення нашої країни посольство США відкрито втрутилося у внутрішні справи України, зробивши кричущу та хамську заяву про те, що Україна не купуватиме єдину наявну в світі вакцину від коронавірусу, про можливість поставки якої домовився Віктор Медведчук.

Блокування Youtube-каналу Віктора Медведчука спрямоване на обмеження права українців на інформацію про досягнуті Віктором Медведчуком під час переговорів з Володимиром Путіним домовленості щодо зняття в односторонньому порядку відповідних санкцій з низки українських підприємств, що дозволить їм наростити обсяги виробництва, дасть роботу громадянам нашої країни, зупинить хвилю банкрутств підприємств і продаж їх за безцінь нарівні із землею та надрами України, у чому зацікавлені фінансово-промислові кола в США.

Партія «Опозиційна платформа – За життя» заявляє, що блокування Youtube-каналу Віктора Медведчука є обмеженням свободи слова і підтверджує, що дії корпорації Google спрямовані на спотворення реальної інформаційної картини, це робиться в інтересах певних політичних і фінансових кіл США, які бажають повністю підпорядкувати і безперешкодно грабувати Україну. Такі кроки лише зміцнюють нашу партію в рішучості відстоювати інтереси Українського народу, захищати суверенітет і незалежність нашої країни. Віримо, що Український народ підтримає нас у тому, щоб скинути ярмо зовнішнього управління Україною з боку Сполучених Штатів Америки!

 

Партія «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 24 жовтня 2020
×
Приєднатися