Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вимирання українців – результат злочинів влади проти власного народу

Влада Зеленського вкрай болісно сприймає критику і, щоб не допустити її, закриває рота журналістам, знищує незалежні ЗМІ та в антиконституційний, злочинний спосіб переслідує опозиційних політиків. Усе це робиться з єдиною метою: заблокувати обговорення реальних проблем України та переключити увагу громадськості на вигадані цією владою та її заокеанськими кураторами фантастичні, висмоктані з пальця «наративи», на ті ярлики, які вони навішують на всіх інакодумців.

Проте обговорення реальної ситуації в країні абсолютно необхідне, щоб оцінити рівень проблем, з якими зіткнулася наша держава, і найголовніше – побачити ті системні помилки, через які Україна, яку очолює ця влада, опинилася в такому катастрофічному становищі. Очевидно, що найактуальнішим питанням, що потребує пильної уваги та відповідального обговорення сьогодні, є збереження життя людини, яке, згідно зі статтею 3 Конституції України, визнане найвищою соціальною цінністю.

Наприкінці минулого тижня Україна піднялася на друге місце у світі за смертністю від COVID-19. Статистика демонструє невтішні рекорди: за 5 листопада кількість загиблих від коронавірусу громадян у нашій країні досягла 793 осіб. При цьому в усіх регіонах реанімації заповнені важкими хворими, а країна вже пережила цілу серію гучних скандалів, пов'язаних із гострою нестачею кисню в медустановах (хоча профільні чиновники не втомлювалися брехати, що ситуація під контролем).

Уже очевидно, що кампанію з вакцинації населення від COVID-19 влада провалила. Не врятувала ситуацію й зміна одного бездарного міністра охорони здоров'я на іншого. Станом на 6 листопада повністю вакциновано в Україні було лише 18% населення. Для порівняння: у Німеччині цей показник становить 67%, у Данії – 75,8%, у Португалії – 86,2%. За рівнем вакцинації Україну обійшли навіть Бангладеш та Гватемала, і ось-ось наздожене Зімбабве.

При цьому влада злочинно відмовилася від вакцини «Супутник V», яка довела свою ефективність і виробництво якої можна було налагодити в Україні. Це дозволило би суттєво підвищити рівень вакцинації населення, надати українцям можливість реального вибору захисту від коронавірусної інфекції, запобігти спалахам захворюваності та врятувати життя десяткам тисяч громадян. Натомість і без того мізерний український бюджет продовжує спонсорувати міжнародні фармацевтичні корпорації.

За січень – серпень 2021 року загальний рівень смертності в Україні зріс на 16% порівняно з аналогічним періодом минулого року, а загальна кількість населення країни за 8 місяців поточного року скоротилася на 245,9 тис. осіб. Смертність в Україні майже у 2,5 раза перевищує народжуваність, констатує Держстат. Тобто нація просто вимирає рекордними темпами. Задля справедливості варто зазначити, що скорочення населення України відбувається десятиліттями, але зараз динаміка цього процесу жахає. Наприклад, якщо 2013 року населення України скоротилося на 158,7 тис. осіб, то 2020-го, за офіційними даними, – на 314 тис. осіб. За підсумками поточного року картина буде ще більш гнітючою.

2020 року порівняно з 2013-м кількість народжених у країні дітей знизилася мало не вдвічі. І ця тенденція зберігається. Доведені до відчаю українці вже просто не наважуються заводити дітей у цій країні. Мізерні зарплати та пенсії, жебрацький рівень життя, що посилюється захмарними комунальними тарифами, відсутність доступу до якісних медичних послуг, соціальна незахищеність, деградація правової системи – усе це спричинило ще й масовий відплив населення. За підрахунками Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М. В. Птухи НАН України, на заробітки за кордон виїхали майже 3 млн українців. Усі обіцянки влади повернути трудових мігрантів на Батьківщину так і залишаються порожнім звуком. І ще гірше те, що країну залишають молоді працездатні люди, які в найскладніший момент опиняються далеко від своїх близьких, котрі потребують термінової допомоги та догляду. Це також впливає на підвищення смертності серед українців.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ відповідально заявляє, що катастрофічна демографічна ситуація в Україні – результат злочинної політики геноциду, яку провадить влада щодо власного народу. Ситуація вимагає невідкладного та кардинального рішення. Але стурбована власним збагаченням команда тимчасовців Президента Зеленського продовжує ігнорувати катастрофу, що насувається.

Наша партія давно запропонувала дієві інструменти зниження тарифів на житлово-комунальні слуги. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ розробила програму виведення країни із соціально-економічної кризи. Ми представили план установлення миру на Донбасі. Але влада злочинно блокує всі ініціативи опозиції.

Некомпетентний уряд, оточення Президента, що погрузло в корупції, глава держави, який розтоптав Конституцію і намагається узурпувати владу, – все, що має Україна сьогодні. І природно, що цій зграї зовсім не цікаві проблеми пересічних громадян, нації, що вимирає, та майбутнього країни, яку загнали в боргову кабалу, яка охоплена бойовими діями і дедалі глибше занурюється у прірву економічної кризи.

 

Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ

Опубліковано: 8 листопада 2021
×
Приєднатися