Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Введення санкцій проти Віктора Медведчука і Оксани Марченко - репресії, порушення Конституції і знищення української демократії

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ

Сьогодні Україна ще на крок наблизилася до диктатури. Рішенням Ради національної безпеки і оборони, в порушення Конституції і законів України, прийнято рішення без суду і слідства застосувати персональні санкції щодо голови Політради і голови Стратегічної ради ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука і його дружини Оксани Марченко, Тараса Козака та Наталії Лавренюк.

Режим Володимира Зеленського - політичний банкрут, який втратив довіру й підтримку громадян. Не виконавши жодної зі своїх передвиборних обіцянок, заплутавшись у корупції та інтригах свого оточення, Володимир Зеленський почав знищувати українську демократію. Масові порушення конституційних прав українських громадян, перетворення державних органів на машину для репресій, позасудові закриття каналів, переслідування політичних опонентів стали останніми аргументами цього слабкого і мстивого режиму.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ оцінює рішення РНБО щодо введення персональних санкцій проти Віктора Медведчука, Тараса Козака та членів їхніх сімей як спланований акт політичних репресій. Це бажання диктаторського режиму Зеленського звести рахунки з лідерами опозиції і нанести удар по найбільш рейтинговій політичній силі країни. Жодних законних підстав для цієї позасудової розправи не існує.

Всіма законними методами наша партія буде захищати українську демократію, Конституцію і боротися за права своїх однопартійців. Ми ініціювали початок процедури імпічменту Володимира Зеленського, і ми будемо робити все, щоб вона була доведена до кінця. Сьогодні це вже не питання персональних політичних амбіцій і партійних рейтингів. Це питання життя і смерті української демократії.

Опубліковано: 19 лютого 2021
×
Приєднатися