Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

VoxCheck, озброївшись брехнею і дебілізмом, невдало атакував Медведчука

VoxCheck поширює відверту брехню на адресу Віктора Медведчука. Єдина причина ‒ відпрацювання соросівськими грантоїдами політичного замовлення їхніх господарів і спроба очорнити Віктора Медведчука.

Теза 1

Цитата Медведчука: «Україна стала найбіднішою країною в Європі».

Брехня VoxCheck: «Україна на передостанній позиції в Європі за ВВП на одну особу за паритетом купівельної спроможності».

Підтвердження правоти Медведчука: дані Світового банку, згідно з якими Молдова (3189,4 дол./людину) дійсно обійшла Україну (3095,2 дол./людину) за рівнем ВВП на душу населення. За рівнем середньомісячної заробітної плати за підсумками 2018 року Україна також поступається Молдові. Якщо за підсумками 2018 року рівень середньомісячної заробітної плати в Україні становив 325,9 долара, то у Молдові ‒ 383,7 долара.

Заява VoxCheck ‒ брехня.

Теза 2

Цитата Медведчука: «80‒85% українців вважають головною проблемою бойові дії на Донбасі».

Брехня VoxCheck: «За даними різних соцопитувань, війна на Сході України ‒ найбільша проблема для 45‒64%».

Підтвердження правоти Медведчука: Національне соціологічне дослідження з актуальних питань сьогодення «Ваша думка: травень 2019» (Центр «Соціальний моніторинг», Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка і Соціологічна група «Рейтинг»). Важливі проблеми для українців: військовий конфлікт на Сході України і реінтеграція Донбасу (80,2% опитаних); припинення вогню на Донбасі (88,4%).

Заява VoxCheck ‒ брехня.

Теза 3

Висловлювання Медведчука: Реверсу газу не існує. Україна відбирає російський газ, що проходить транзитом в ЄС, і розраховується за нього з європейськими операторами.

Дебілізм VoxCheck: Імпортований газ Україна не відбирає під час транзиту на території України, а фізично отримує з країн ЄС.

Підтвердження правоти Медведчука: Російський газ, який отримує Україна, вона отримує на підставі договорів з європейськими операторами. Ці договори, зрозуміло, підтверджуються відкритими онлайн-даними європейських посередників. Але в казку про «Україну, що зіскочила з російської газової голки», про яку навіть анекдоти вже немодно розповідати, вірять лише дебіли, корупціонери і європейські посередники, які заробляють на українцях. Спростувати заяву Медведчука можна набагато простіше ‒ назвати газопровід, який прокачує газ з Вельке Капушани до Києва. Але такого газопроводу немає ‒ всі газопроводи працюють у напрямку Європи.

Заява VoxCheck ‒ брехня і прояв дебілізму.

Нагадуємо, що раніше соросівські грантоїди з VoxCheck зганьбилися заявою, що мінімальна зарплата в Україні становить 450 доларів.

 

Прес-служба партії «Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 5 серпня 2019
×
Приєднатися