Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Влада Зеленського влаштувала дешеве шоу, щоб відвернути увагу від своїх провалів

«Маски-шоу» від влади Зеленського тривають. Сьогодні представники прокуратури за силової підтримки МВС, ламаючи паркан і ворота, увірвалися на базу «Козак», яку на підставі договору охороняли 4 працівника охоронного агентства «Шторм», про що силовикам було добре відомо.

Ця організація також забезпечує безпеку і захист офісу партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» та народних депутатів України від нашої партії. Силовики вдалися до демонстративного вандалізму, хоча їм ніхто не перешкоджав у тому, щоб потрапити на територію та оглянути всі приміщення.

Подібні демонстративні дії силовиків не можна розцінювати інакше як дешеве шоу, єдине завдання якого ‒ спробувати залякати людей, пов'язаних із забезпеченням безпеки нашої партії. Очевидна й кінцева мета таких дій: в умовах, коли силові органи не здатні захистити від розгулу націоналістів ні Офіс Президента, ні українських громадян, влада намагається створити радикалам комфортні умови для беззаконня і терору щодо опозиції.

Зеленський та його оточення, програвши політичну боротьбу з опозицією, вирішили використовувати правоохоронні органи для того, щоб розправитися з нею, використовувати силові органи для введення незаконних та антиконституційних санкцій проти українських громадян і юридичних осіб, для закриття телеканалів і знищення свободи слова.

Такі дії є помстою Зеленського та його оточення за нашу принципову і послідовну критику їхньої політичної діяльності: провалу в боротьбі з коронавірусом і кампанії з вакцинації населення, повного фіаско у встановленні миру на Донбасі, тарифного геноциду щодо українських громадян, розгулу корупції та розкрадання коштів з коронавірусного фонду.

Щоб відвернути увагу українських громадян і світової громадськості від своїх помилок, владі й потрібні подібні дешеві шоу.

 

Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 9 квітня 2021
×
Приєднатися