Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Влада Зеленського будує Освенцім для незалежних ЗМІ

Президент Зеленський і його команда мають намір захопити телеканал «112 Україна». Згідно з оприлюдненою медіа інформацією, саме в Офісі президента сплановане рейдерське захоплення незалежного ЗМІ. А для здійснення плану «Зе!Команди» влада збирається у повному обсязі задіяти репресивну державну машину – від СБУ і Нацради з питань телебачення і радіомовлення до кишенькових судів і Агентства з розшуку та менеджменту активів, якому мають передати управління каналом.

За даними ЗМІ, інспіратором і безпосереднім куратором рейдерського захоплення телеканалу є керівник Офісу президента Зеленського Андрій Богдан, відомий своїм зверхнім і презирливим ставленням до журналістів. А виконавцями і співучасниками реалізації злочинного плану стануть, як уже очевидно, численні «слуги народу» – як у виконавчій, так і законодавчій владі.

Влада не лише зберегла систему адміністративного тиску на медіа, а й якнайшвидше сформувала нові інструменти і схеми для здійснення рейдерства щодо незалежних ЗМІ. Вона має намір підім'яти під себе неугодні медіа. А особливо непокірних – цькувати, залякувати, позбавляти ліцензії та... закривати.

Саме цим пояснюється той факт, що президент не відреагував на обстріл будівлі телеканалу «112 Україна» з гранатомета, а правоохоронні органи злочинно нічого не роблять, спускаючи на гальмах розслідування цього кричущого злочину.

Влада будує своєрідний адміністративний Освенцім, призначений для системного знищення непокірних незалежних медіа, прикриваючись при цьому розхожими фразами про демократичні цінності та національну безпеку.

«Опозиційна платформа – За життя» заявляє, що такі дії Офісу президента Зеленського не можуть бути сприйняті інакше, як оголошення війни незалежним ЗМІ, заохочення до переслідування журналістів і медіа. Кінцевою метою таких дій, безумовно, є встановлення політичної диктатури, формування тоталітарної системи для утримання влади за всяку ціну.

 

 

Партія «Опозиційна платформа – За жизнь»

Опубліковано: 21 серпня 2019
×
Приєднатися