Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Влада Зеленського розгорнула конвеєр політичного терору щодо сімей опозиціонерів

Влада Зеленського не гребує найогиднішими методами в боротьбі зі своїми політичними опонентами, зокрема тиснучи на рідних, близьких, нинішніх і навіть колишніх соратників тих, хто наважився виступити з жорсткою критикою чинного режиму.

Оголошення Службою безпеки України підозри в нібито підробці документів матері Ольги Шарій Аллі Бондаренко і журналістці Антоніні Бєлоглазовій (сьогодні – журналістка видання Страна.Ua) є черговим актом політичних репресій, який цинічно і абсолютно бездоказово, за відверто надуманими звинуваченнями реалізується владою Зеленського.

Очевидне політичне переслідування «Партії Шарія» – це помста ще одному політичному супротивникові Президента Зеленського за принципову громадянську позицію і активну політичну та інформаційну діяльність, яка різниться з ідеологією державної брехні, що насаджується владою Зеленського.

Переслідування рідних і близьких, членів сімей тих людей, які в суворій відповідності до законодавства України реалізують своє право на політичну діяльність, відстоюють свої переконання, стало візитною карткою режиму Зеленського і його оточення поряд з іншими методами політичної розправи і терору. Виникає враження, що Зеленський і його оточення впали в якусь фізіологічну залежність від репресій і терору, і вимагають їх чергову, регулярну дозу, не замислюючись про наслідки своїх дій. Однак організатори і замовники цих протизаконних і просто аморальних дій влади забули просту істину: «Що посієш, те й пожнеш», і конвеєр терору неминуче знищить їх самих, чому історія знає безліч прикладів.

Злочинні дії нинішньої української влади, зокрема грубе зневажання прав російськомовних і носіїв інших мов національних меншин, розпалювання ненависті і міжетнічної ворожнечі, підтримка в цьому націонал-радикальних рухів, знищення свободи слова, закриття незалежних ЗМІ, відверті політичні репресії переповнили чашу терпіння світового співтовариства. Провідні міжнародні організації, правозахисники і світові політичні діячі з кожним днем все різкіше озвучують засудження того, що відбувається в Україні, висловлюють стурбованість політикою Зеленського, яка спрямована на узурпацію влади і вибудовування диктатури в нашій країні.

У партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ впевнені, що політичні переслідування інакодумців свідчать про черговий виток репресій. І їм, поза всякими сумнівами, буде дана жорстка правова оцінка з боку міжнародних організацій. Впевнені, що світова спільнота залишиться тією силою, яка здатна дати об'єктивну і принципову оцінку злочинній діяльності правлячого режиму, яка стала вже цілком очевидною, оскільки всі правові інститути в Україні, покликані захищати права й інтереси громадян, заблоковані і служать виключно інтересам збереження влади Зеленського, його корупційним схемами, знищенню законів, Конституції і правової системи загалом.

Заявляємо, що замовники і організатори політичних репресій і незаконних кримінальних переслідувань опозиціонерів і членів їхніх сімей повинні понести кримінальну відповідальність за свої злочинні дії.

 

Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ

Опубліковано: 26 вересня 2021
×
Приєднатися