Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Влада Зеленського продовжує використовувати правоохоронну систему для політичного переслідування «Опозиційної платформи ‒ За життя»

Обшуки, які проводяться владою у членів партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» під сміховинним приводом розслідування, що стосується громадського руху «Український вибір», тривають.

2 квітня, пізно ввечері, почався обшук у ще одного активного члена партії «Опозиційна платформа ‒ За життя».

Подібні дії вказують на системний характер політичних репресій і залякування та демонструють основне завдання слухняних виконавців Зеленського, які формують аналог «сталінського слідчого конвеєра»: постійним тиском спробувати виснажити ідейних супротивників чинної влади, створити нестерпні психологічні та побутові умови, занурити в атмосферу морального терору.

Очевидно, що такими діями влада і правоохоронні органи, які обслуговують її злочинні інтереси, не прагнуть отримати докази незаконної діяльності «Українського вибору». Їх немає і не може бути, що підтверджується фотографіями, які були зроблені під час обшуків і регулярно публікуються, на них слідчі вилучають брошури про... здоровий спосіб життя, який пропагував «Український вибір».

І це при тому, що органам слідства точно відомо ‒ «Український вибір» не має жодного стосунку до подій 2014 року в Криму: від початку кримських подій частина відокремлених підрозділів організації в АРК утратила зв'язок з «Українським вибором», і керівними органами організації було вжито відповідних заходів реагування, а відокремлені підрозділи нашої організації в Криму були ліквідовані, про що свідчить оприлюднення партією «Опозиційна платформа ‒ За життя» заяв і документів.

Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя» заявляє, що єдина реальна справа, докази в якій можуть бути зібрані внаслідок подібних слідчих дій, ‒ це справа про злочини Зеленського та його оточення, який провалив усі найважливіші завдання, що стояли перед ним: установлення миру на Донбасі, вакцинацію населення, підйом економіки. Який прямо обдурив українців, говорячи про зниження вдвічі тарифів на житлово-комунальні послуги або про те, що «прийшов на один термін». Останнє все одно виявиться правдою, але не тому, що цього хоче Зеленський.

«Опозиційна платформа ‒ За життя» вважає за необхідне привернути увагу українських громадян і міжнародної громадськості до очевидного факту: всі звинувачення на адресу членів і керівництва нашої партії, позасудові розправи над ними і санкції, напади та акції націонал-радикалів, які співпрацюють з владою і чимало з яких звинувачуються у скоєнні вбивств та інших тяжких і особливо тяжких злочинів, засновані не на фактах і доказах, а на гучних заявах, наклепі та свавіллі влади. І це свавілля стало можливим лише після фактичного знищення свободи слова в країні, введення цензури, забороненої Конституцією, закриття трьох популярних національних телеканалів ‒ «112 Україна», NewsOne і ZIK, низки інших ЗМІ та масованого закриття інтернет-сайтів.

 

Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 2 квітня 2021
×
Приєднатися