Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Влада взяла курс на зрив домовленостей у «нормандському форматі»

Президент України Зеленський напередодні зустрічі в «нормандському форматі» заявив, що не згоден з Мінськими угодами в частині порядку проведення виборів на неконтрольованих територіях і встановлення контролю над кордоном.

Прийняття вчора Верховною Радою України постанови «Про Заяву Верховної Ради України "Щодо першочергових кроків забезпечення євроатлантичної інтеграції України – набуття повноправного членства України в Організації Північноатлантичного договору"» стало черговою політичною провокацією напередодні зустрічі в «нормандському форматі».

Особливого цинізму цьому голосуванню додає те, що зроблено це було з подачі «Європейської солідарності», а підтримано партією «Слуга народу». Таким чином президентська політсила прямо задекларувала те, що давно є очевидним для всіх: спадкоємність стосовно політики колишньої влади, використання її ідеології, риторики та методів. «Слуга народу» стає на позиції «партії війни», не зацікавленої в мирному врегулюванні ситуації на Донбасі та виконанні Мінських угод.

В унісон з голосуванням у Верховній Раді звучать висловлювання глави МЗС України Вадима Пристайка, який у Лондоні заявив: «Якщо запитаєте, що небезпечніше (для НАТО) – тероризм чи Росія, то я скажу, що не бачу різниці між ними».

Подібна позиція керівника зовнішньополітичного відомства України є прямим шкідництвом. Зіставлення цих фактів дозволяє зробити очевидний висновок: нинішня українська влада, прагнучи зберегти нинішній стан справ, взяла курс на зрив домовленостей у «нормандському форматі».

 

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

«Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 4 грудня 2019
×
Приєднатися