Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Влада влаштувала чергову провокацію біля офісу «Опозиційної платформи ‒ За життя»

Влада вдалася до чергових провокацій щодо «Опозиційної платформи ‒ За життя».

На території поруч із офісом партії поліція затримала автобус, в якому були співробітники фірми «Шторм». Цей автобус свідомо додали до орієнтування, оскільки раніше інший автобус цієї марки фігурував у інциденті на вулиці Ямській. Однак фото очевидців свідчать, що це був зовсім інший транспортний засіб, а не той мікроавтобус, який згодом поліція затримала біля офісу ОПЗЖ.

Ми впевнені, що наказ про огляд і обшук транспортного засобу поруч з офісом нашої політичної партії є не чим іншим, як переслідуванням і спробою залякати членів і прихильників політсили, що становить конкуренцію владній команді.

Імпотентна «зелена» команда, яка остаточно втратила довіру громадян і підтримку виборців, усіма силами намагається втягнути опозицію в черговий скандал, щоб відвернути увагу народу від власних провалів. Поза всяким сумнівом, сьогоднішні події біля офісу ОПЗЖ організовані з однією-єдиною метою ‒ чинити тиск на нашу політичну силу, перешкоджати її нормальній роботі.

Влада вкотре вдалася до своїх улюблених методів: цькування, залякування та утиску прав. Цього разу ‒ з використанням поліції.

Але, незважаючи ні на що, «Опозиційна платформа ‒ За життя» відповідально заявляє, що продовжить обстоювати свою принципову позицію, захищати права та інтереси пересічних українців, доносити до народу правду про свавілля влади і беззаконня, що панує в державі. Владі не вдасться нас зламати ні санкціями, ні погрозами, ні політичним терором.

 

Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя»

 

 

 

 

Опубліковано: 25 лютого 2021
×
Приєднатися