Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Влада з кожним днем втрачає довіру громадян, оскільки не здатна відновити мир на Донбасі

Останні соцопитування свідчать: президент Зеленський і його уряд втрачають довіру та підтримку громадян через те, що не здатні відновити мир.

«Опозиційна платформа – За життя» заявляє, що відновлення миру на Донбасі залишається головним завданням для усіх гілок влади. Єдиний можливий шлях до цієї мети – прямі переговори з учасниками конфлікту і реалізація Мінських угод.

В умовах кризи влади, коли президент Зеленський і його уряд фактично прогинаються під націоналістів, радикалів та екс-президента Порошенка, коли прем'єр Гончарук бере участь в акціях з фашистською символікою, єдиним провайдером змін може бути Верховна Рада України. Від парламенту залежить прийняття закону про вибори, про амністію, введення в дію закону про особливий статус Донбасу, внесення змін до Конституції України. Виконати волю народу і повернути мир в Україну вимагають більше 70% наших співгромадян.

«Опозиційна платформа – За життя» заявляє: відмова від виконання Мінських угод, будівництво фейкової стіни імені Порошенка – Яценюка, що ізолює громадян України один від одного, – це і є справжні «капітуляція» і «зрада».

Виконання Мінських угод, які визнані безальтернативними в усьому світі, – єдиний шлях до миру і розвитку України, утвердження її на світовій арені як надійного і прогнозованого партнера. Сильні держави не розкидаються своїми територіями і, що набагато важливіше, своїми громадянами.

«Опозиційна платформа – За життя» виступає за встановлення миру шляхом виконання Мінських угод. У Верховній Раді ми готові підтримувати всі законопроекти, спрямовані на встановлення миру, і закликаємо до виконання волі більшості українців всі парламентські сили. Вважаємо за необхідне відкрити можливість для мирного процесу на Донбасі шляхом негайного прийняття необхідних законів.

 

Партія «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 15 жовтня 2019
×
Приєднатися