Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Влада, яка під час епідемії розпродає за безцінь стратегічні підприємства, повинна піти у відставку

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ

Некомпетентна і безвідповідальна Зе-влада знищує потенціал країни і здає залишки економічного суверенітету. Для латання бюджетних дірок і виплат зовнішнім кредиторам «з молотка» пускаються національні багатства, земля і найцінніші, бюджетоутворюючі підприємства. Уряд Шмигаля вже вніс до парламенту проект Закону, який дозволяє приватизацію 50-1% акцій - НАК «Нафтогаз», «Укрпошти» і «Укрзалізниці». А вже до кінця 2020 року уряд планує збути АТ «Об'єднана гірничо-хімічна компанія» (ОГХК), ПАТ «Одеський припортовий завод», ДП «Завод «Електроважмаш» і «Вугільну компанію «Краснолиманська».

Затіяна владою турбоприватизація - це відверте шкідництво. Чиновники кажуть про фінансову вигоду і залучення стратегічних інвесторів. Але, в період кризи, від продажу підприємств Україна отримає копійки. Діра в бюджеті не буде закрита, а вже в наступному році проблем буде ще більше.

Казки про стратегічні інвестиції - обман. В країну, де влада сьомий рік не може відновити мир, не прийде жоден відповідальний інвестор. Підприємства потраплять до рук спекулянтів. В результаті, люди втратять роботу, виробництво буде деградувати, бюджет не отримає доходів, споживачі зіткнуться зі зростанням цін і тарифів.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає зупинити панічну турбоприватизацію і знищення української промисловості. Негайно прийняти держпрограму розвитку вітчизняної промисловості і внести зміни до держбюджету-2020 для забезпечення державних інвестицій на підтримку промисловості і сільського господарства.

Уряд, який не в змозі управляти підприємствами, розвивати промисловість і забезпечити наповнення бюджету, має піти у відставку. Країні потрібні професіонали, а не шоумени, здатні тільки виконувати зовнішні вказівки, торгувати країною і набирати борги.

Опубліковано: 9 вересня 2020
×
Приєднатися