Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Влада, яка розпродає національні багатства, повинна бути відправлена у відставку!

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ 

Бездарна і безграмотна влада стала головною загрозою для майбутнього країни і українського народу. В обмін на чергову кредитну дозу вона готова поступитися національним суверенітетом, пускати з молотка вітчизняні стратегічні підприємства, торгувати українськими чорноземами.

Під майбутній розпродаж землі уряд вже набирає кредити. За повідомленнями ЗМІ, у проспекті емісії нещодавно випущених єврооблігацій український уряд повідомив кредиторам, що з січня 2024 року дозволена купівля землі юридичним особам та збільшено розмір земельного наділу у володінні до 10 тисяч га. Тепер абсолютно ясно, навіщо парламент прийняв поправки до земельного законодавства (законопроект №2194), який створив умови для продажу землі іноземцям і хижацького знищення українських чорноземів.

Політика кредитів і розпродажу національних багатств, яку проводить нинішня влада, містить загрозу повного розорення України. Якщо не зупинити земельну аферу влади, через три роки українською землею будуть володіти місцеві лендлорди та іноземні кредитори. А український народ повністю втратить контроль над головним національним надбанням!

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає зупинити аферу з розпродажем української землі. Забезпечити проведення загальнонаціонального референдуму щодо запуску земельного ринку. Без дозволу громадян продавати землю антиконституційно і злочинно!

Ми оскаржимо антинародну «земельну реформу» у Конституційному Суді. А влада, яка не може забезпечити розвиток країни, нехтує думкою громадян і розпродає національні багатства, повинна бути негайно відправлена ​​у відставку!

 

Опубліковано: 6 травня 2021
×
Приєднатися